MS Office 365 a MS Teams ve škole

Školení je zaměřené na začátky používání cloudového úložiště Microsoft pro školy. Pokud jste začátečníci v MS Teams nebo již používáte Microsoft Office 365 (OneDrive) dozvíte se informace, které Vám práci usnadní a zpříjemní. Seznámíte se i s aplikacemi zdarma (Word, Excel, Powerpoint či Microsoft Teams atd.), které můžete ihned používat.

Školení je akreditováno MŠMT ČR v systému DVPP, č.j. MSMT-27235/2015-1-674

 

Informace o konkurenční službě Google pro školy získáte na stránce věnované školení „Použití cloudových služeb Google (Drive / Disk / Classroom)“.

Obsah školení:

cloud Microsoft Office 365

Sdílení výukových materiálů, zadávání domácích úkolů, jejich kontrola a oprava se díky cloudu Microsoft Office 365 / MS Teams stanou jednoduššími, rychlejšími a pro Vás méně časově náročnými. Ušetřený čas můžete věnovat práci s aplikacemi, které máte v rámci cloudu zdarma u každého počítače ať už pro studenty či učitele.

Vzdělávací cíl

Účastník se naučí orientovat a používat aplikace v coudovém prostoru, vhodné právě do jeho předmětu. Naučí se metodiku individuálního a veřejného sdílení dokumentů. Po skončení budete znát rozdíly, výhody i nevýhody jednotlivých služeb MS Office 365 / MS Teams a dokážete si optimálně připravit a využít svůj cloudový prostor.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení probíraných témat přímo na dotykových zařízeních lektora i posluchačů.

Podrobnosti o školení:

  • cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4-5 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků optimálně 10-12, maximálně 15 (nebo dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Velice výhodné je používání cloudových úložišť s tablety, tak si vyberte některé z našich školeních na tablety. Jestliže si nejste jistí s ovládáním počítače a tvorbou DUM, neovládáte aplikace pro psaní textů (Word / Writer), tvorbu prezentací (PowerPoint  / Impress), snadné počítání v tabulkovém kalkulátoru (Excel / Calc) využijte i další školení včetně zapojení interaktivních tabulí a projektorů do výuky.

Školení si budete moci objednat v našem e-shopu za nedlouho, zatím pouze, e-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našich školeních na tablety vaši kolegové učitelé, si přečtěte v sekci reference.