O nás

Pokud chcete vědět více o mně, mé dosavadní práci, ve kterých společnostech jsem byl zaměstnán či jsem pro ně pracoval (např. AV MEDIA, ABRA software, Control One, Speedylamps.CZ, Systematic Care Services, Škoda Auto, Acomware, VŠE, VŠEM, SPGŠ, MAS Střední Polabí, ZŠ a MŠ Veleň, MŠ Pražská či jiné školy všech stupňů) a co jsem to vlastně vystudoval, doporučuji Vám můj profil na LinkedIn, který najdete na adrese www.linkedin.com/in/michalspitalnik.
prohlédněte si můj profil na LinkedIn

Složité technologie ukazuji jako jednoduchou věc. Zaměřuji se hlavně na jejich používání v každodenní praxi a hledám jejich výhody pro konkrétní použití. Rozhodně nejsem zatvrzelý „ajťák“, ale poučený uživatel. Z mého pohledu musí produkty fungovat uživatelsky přívětivě, jednoduše a bez zádrhelů. Jinak je zbytečné s nimi ztrácet čas. Tvořím materiály jak pro uživatele, tak i další lektory a rád objevuji vše nové.

Ačkoliv, mám za sebou účast na mnoha kurzech, kde jsem získal prezentační i manažerské dovednosti, prosazuji ve svém přístupu „selský“ rozum a jednoduchost. S úspěchem tak naučím používat libovolnou techniku i naprosté začátečníky. V širokém spektru pokrývám dotyková zařízení (tablety a interaktivní obrazovky), software, cloudová úložiště Microsoft i Google, prezentační dovednosti i marketingové konzultace.

Certifikace a kvalifikace

Jsem školicí zařízení akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy č.j.: MŠMT 9871/2021-25 ze dne 20. 3. 2012

V ČR jsem jediným držitelem certifikátu Silver MozaLearn ICT Expert od evropského výrobce interaktivního software MozaBook a jediným MASTER lektorem předního výrobce interaktivních produktů TRIUMPH BOARD a.s.  Spolupracuji s mnoha značkami na světovém trhu jako je SMART Technologies, OZOBOT, Asus, Lenovo a další.

Školím již od roku 1997, kdy jsem začínal s programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint). Následně jsem pokračoval s marketingovými tématy, prezentačními dovednostmi a tématy z oblasti audio-vizuální techniky do které patří i interaktivní tabule včetně software, hlasování a vystupování před publikem.

Pravidelně se zúčastňuji školení dalších subjektů pro získávání větší kvalifikace a rozšiřování vědomostí i v jiných oborech hlavně technických, prezentátorských, marketingových a dalších.

Ing. Michal Špitálník