MS Office, Libre Office, OpenOffice, Internet a jiné

Pokud se chcete orientovat ve spleti informací na internetu a z nich umět vybírat ty ověřené a kvalitní…

Pokud chcete správně tvořit prezentace, textové výukové materiály nebo počítat v tabulkách…

…vyberte si naše školení, na kterých se to 100% naučíte.

Některá naše školení jsou certifikovaná a jiná nikoliv. To nám umožňuje vytvořit obsah školení přesně podle vašich požadavků. Každý pracuje na svém počítači a dostává od nás automaticky klidný osobní přístup tak, aby se mu dobře učily nové věci.

školení cloudové službyJestliže potřebujete tvořit dlouhé dokumenty (skoro knihy Wink) s automatickou aktualizací obsahu, potřebujete pokročilé školení MS Word nebo Writer, které vám sestavíme dle vašich informací. V Excelu vás naučíme používat sofistikované funkce na slučování nebo naopak rozdělování textových obsahů v buňce tak, aby pro vás práce se jmenným seznamem tříd nebo zaměstnanců byla hračka.

A když nevíte, jak v PowerPointu nebo Impressu udělat tlačítka s odskoky na jiné stránky prezentace nebo chcete vytvořit interaktivní hru, je na čase se nás zeptat, kdy vás to naučíme. Naučíme vás samozřejmě i mnoho dalších věcí, které vám usnadní vaši náročnou kantořinu.

Můžete se také naučit používat cloudové programy Google (Dokumenty, Prezentace a Tabulky) nebo Microsoft Office 365 (Word, PowerPoint a Excel) při školeních  Použití cloudových služeb Google (Drive/Disk) a Použití cloudových služeb MS Office 365 (OneDrive).

Jednotlivá školení na programy, se kterými vás naučíme kouzlit:

  1. MS PowerPoint pro učitele – pedagog začátečník.
  2. MS PowerPoint pro učitele – pedagog pokročilý.
  3. Základy prezentačního software PowerPoint nebo Impress.
  4. Základy tabulkového kalkulátoru Excel nebo Calc.
  5. Základy používání textového editoru Word nebo Writer.
  6. Jak používat internet – pedagog začátečník.
  7. Použití cloudových služeb Google (Drive/Disk).
  8. Použití cloudových služeb MS Office 365 (OneDrive).

Jestliže nenaleznete odpovědi na vaše otázky na našem webu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Možná se budete divit, že na každou vaši potřebu umíme ušít speciální školení na míru a ovládáme mnohem více programů, než zde uvádíme.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.