Jednoduchá a zábavná výuka s technikou

Pro učitele a učitelky MŠ, ZŠ ale i SŠ jsme nachystali několik školení certifikovaných v DVPP, která ukáží aplikace a postupy, jak s technikou a programy snadno získat pozornost žáků a společně se během výuky pobavit, aniž by to pro vás znamenalo použít složité technické přístroje nebo programy.

Veškeré představené programy využijete jak ve třídě, tak i při vzdálené či hybridní výuce. Většina použitých programů je zdarma nebo jen za malý poplatek.

 
Projdeme možnosti vašeho školního cloudu, zkusíme různé možnosti “bílých tabulí”, podíváme se na společnou práci nad jedním dokumentem, zkusíme zapojit i žáky doma na PC/NTB/tabletu či telefonu a hlavně vám ukážeme aplikace, které jsou jednoduché a intuitivní na ovládání.

Školení jsou pro úplné začátečníky i pokročilé, aby si každý pedagog nebo škola mohla vybrat dle svých zkušeností a samozřejmostí je přizpůsobení obsahu na míru – používáte Microsoft Teams nebo Google Classroom, učíte na 1. nebo 2. stupni, umíte s počítačem málo nebo jste velmi zdatní atd.
 

zábavná výukaŠkolení jsou v délce 4 nebo 8 hodin a postupně se zvyšuje množství znalostí. Můžete si také vybrat mezi školením u vás na škole nebo formou webináře. Důraz klademe na praktické procvičení veškerých aktivit.
Každé školení přizpůsobujeme na míru vašim konkrétním podmínkám, znalostem i typu vaší školy.

Jednotlivá školení jsou:

  • školení “Zábavná výuka s technikou”
  • školení “Nástroje distanční výuky”

Pokud nenaleznete odpovědi na vaše otázky na našem webu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Možná se budete divit, že používání počítačů a další IT techniky pro výuku je jednoduché, když víte jak na to.
Co říkají o našich školeních účastníci si můžete přečíst v sekci reference ze škol.