Školní poradna

Poradna pro školy ZDARMA – audiovizuální technika a interaktivní výuka (interaktivní tabule i projektory, hlasování atd.)

Neorientujete se při výběru interaktivní tabule?
Chcete vědět, jaké školení na interaktivní tabuli je pro Vás nejvhodnější a podle čeho je vybrat?
Nedaří se Vám zapojit dostatečně žáky do výuky?
Nefunguje Vám hlasování, interaktivní tabule TriumphBoard, projektor nebo Vás zlobí software RMeasiteach či jiný?

Pokud máte tyto nebo podobné otázky, bude se Vám hodit poradna interaktivního školení, která je pro všechny naprosto ZDARMA. Stačí, pokud mi zašlete nejlépe e-mailem či pomocí formuláře v poradně Vaše otázky.

Když budete problém potřebovat vyřešit okamžitě při výuce u interaktivní tabule, zkuste mi zavolat na telefonní číslo uvedené v kontaktech a pokusíme se společně najít okamžité řešení.

Pro účastníky mých kurzů je poradna nejen ZDARMA, ale jejich dotazy řeším přednostně a co nejdříve.

Mimo to se na stránkách poradny budete postupně seznamovat nejen se složitými otázkami, ale přidám Vám i různé rady, které jistě oceníte.