Interaktivní tabule ENO

Pokud máte interaktivní tabuli Eno (PolyVision), naučíme vás ve velice krátké době využívat její výhodu – uživatelsky jednoduché ovládání. Během jediného školení budete zvládat prezentaci DUM a vkládání poznámek přímo před očima studentů. Poradíme vám také různé vychytávky pro zjednodušení vaší výuky.

• Seznámení s interaktivní tabulí ENO (PolyVision) a jejím ovládáním.
  • Prezentační funkce tabule ENO a jejich použití pro výuku.
  • Principy zapojení tabule do výuky a vyvolání zájmu žáků.
  • Použití tabule s vybranými programy.
  • Základy prezentačních dovedností pro správné vystupování.
  • Vhodné zdroje DUM i informací na internetu.

Vzdělávací cíl:

Po absolvování programu bude účastník znát metodiku používání interaktivní tabule ENO pro výklad i zapojení žáků do výuky.

Účastník také zvládne nalézt na internetu DUM jiných autorů, doupravit je a použít ve své výuce a to vše s ohledem na základní pravidla autorského zákona. Libovolné podklady se účastník naučí také ukládat a opakovaně používat.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech probíraných voleb přímo u interaktivní tabule ENO.

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 5 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků minimálně 4, maximálně 20 (vždy dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si budete brzo moci objednat v našem e-shopu, zatím pouze e-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.

Jednotlivá školení pro interaktivní tabule a projektory:

Školení pro nejznámější tabuli SmartBoard a autorský software SmartNotebook.

Školení pro kvalitní tabuli ARiT, která nemá reklamace.

Školení na používání české tabule TriumphBoard.

Školení pro ENO – uživatelsky jednoduchou interaktivní tabuli – zde se právě nacházíte.

Školení na RMeasiteach – autorský program pro jakoukoliv značku tabule.

Školení na další značky tabulí – Qomo, ActiveBoard, Clasus, atd.

Školení pro používání interaktivních projektorů – např. Epson, BenQ, Sanyo, Dell, Acer a jiné.