RMeasiteach

RMeasiteach Next Generation je nejrozšířenější univerzální interaktivní software pro použití s libovolnou interaktivní tabulí nebo interaktivním projektorem. Podporují ho největší světoví výrobci jako TriumphBoard, Panasonic, BenQ apod. a funguje i na ostatních značkách ať je ovládáte perem, tužkou, ukazovátkem nebo prstem.

Mezi jeho hlavní výhody dále patří plná lokalizace do mnoha jazyků včetně češtiny, banka nástrojů – již naprogramovaných miniaplikací i objektů, které si snadno upravíte přímo pro své potřeby. Na webu výrobce naleznete české i cizojazyčné hodiny a výuková témata = DUMY ke stažení zdarma. RMeasiteach plně podporuje více dotyků tzv. multitouch a podobně.

S pomocí tohoto software velmi jednoduše připravíte interaktivní výukový materiál, při jehož používání bude výklad bavit vás i vaše žáky. Studenty navíc velice jednoduše zapojíte do hodiny a budou si tak mnohem více pamatovat.

Hlavní výhody výukového software RMeasiteach Next Generation patří:

 1. Více jazyků včetně češtiny
 2. Banka nástrojů neboli předprogramovaných miniaplikací
 3. Banka multimédií
 4. Rozpoznávání rukopisu a tvarů
 5. Dotykové ovládání včetně multidoteku (multitouch)
 6. Funkce převodu textu na řeč
 7. Pokročilé jazykové nástroje v češtině
 8. Záznam zvuku a videa
 9. Snadno přístupné panely nástrojů
 10. Číselné nástroje
 11. Balíky obsahu
 12. Rozsáhlé úložiště obsahu na www.easilearn.com
 13. Free verze Easiteach Lite ZDARMA

Více informací o výukovém software RMeasiteach Next Generation získáte na stránce 13 nejdůležitějších vlastností RMeasiteach.

Ačkoli jsou nástroje obsažené v aplikaci RMeasiteach bohaté a výkonné, jsou zároveň velice snadno použitelné a díky tomu odstraňují bariéry mezi učiteli a studenty, kteří tak mohou maximálně využívat hardware v učebnách, jako jsou interaktivní tabule, kalkulačky, hlasovací systémy a dotykové tabule.