Testovací program ALF

Testování vědomostí hravou a zajímavou formou, které vám ušetří čas díky automatickému vyhodnocení dosažených výsledků. To je program ALF Gold.

Jednoduše a obdobně jako v PowerPointu připravíte testovací slajdy s otázkami, přidáte odpovědi, označíte správnou odpověď, můžete doplnit obrázek a máte hotovo. Celé škole snadno přiřadíte testy  databáze a žáci se otestují na webu. Pro učitele to je snadné, rychlé a výsledkem jsou rovnou známky.

Chcete ve vaší škole vyzkoušet ZDARMA na 14 dní plnou verzi AlfBooku (pro ZŠ) a Alfíčka (pro MŠ) – napište mi na e-mail michal.spitalnik (zavináč)interaktivniskoleni.cz.

Nepřehlédněte - testovací program ALF Gold, AlfBook pro ZŠ a SŠ a Afíček pro MŠ můžete objednávat v tomto formuláři nebo přímo na e-mailu michal.spitalnik (zavináč)interaktivniskoleni.cz.

Pro efektivní práci s programem ALF vás proškolíme přímo u vás na škole a pokud zakoupíte školení rovnou k licenci programu získáte SLEVU 10% z ceny školení.

Jednoduché testování v software ALFSpojení interaktivní tabule a testovacího software Alf vám dává navíc neuvěřitelné možnosti v aktivizaci zapamatování probíraného učiva jak mezi dětmi, tak i pro dospělé studenty. Je jedno, jestli učíte cizí jazyky, matematiku, zeměpis, biologii, práci s Photoshopem nebo „Jak zaujmout zákazníka a prodat“.

V programu ALF jednoduše vytvoříte otázku, ke které přidáte odpovědi, nápovědu, obrázek nebo jakýkoliv jiný grafický prvek. Snadno doplníte i počet bodů za správnou odpověď a vše uložíte.

Jakmile student dokončí celý test, zobrazí se získané body a procentuální úspěšnost. Výsledky navíc jednoduše vyexportujete a rozešlete e-mailem.

Hlavní výhody programu ALF

1. Licence ALF-START ZDARMA nebo zkušební verze.
  2. Jednoduché vytvoření testovacích otázek.
  3. Velký výběr typů otázek.
  4. Okamžité vyhodnocení odpovědí a dosažených bodů.
  5. Databáze hotových testů ke stažení či použití on-line.
  6. On-line testování žáků na internetu.
  7. Jednoduchý export výsledků.

Čtěte podrobnější informace o vlastnostech testovacího programu ALF.