Ostatní interaktivní tabule

Od každé interaktivní tabule požadujete jediné – přitáhnout pozornost žáků. Naše školení pro různé značky tabulí vám to zajistí, protože je známe a používáme. Logika fungování je podobná, jiné jsou jen drivery nebo autorský software. Naučíme vás s tabulí ActiveBoard, Qomo, StarBoard (Hitachi), Clasus, eBeam a dalšími značkami.

Školení je akreditováno MŠMT ČR v systému DVPP, č.j. MSMT-17750/2014-2-505.

Vybraná školení pro tabule SmartBoard, TriumphBoard, Eno a ARiT naleznete na jiných stránkách našeho webu.

Školení na RMeasiteach – autorský program pro jakoukoliv značku tabule.

Pokud chcete s interaktivní tabulí libovolné značky opravdu učit žáky, musíte se s ní naučit pracovat nejdříve vy. Při výuce se musíte soustředit právě na žáky a ne na ovládání tabule, hledání správného tlačítka nebo ikony.

Při našich školeních klademe důraz speciálně na vyzkoušení všech důležitých ovládacích prvků, poradíme vám jak si práci u tabule zjednodušit a kdy je vhodný konkrétní postup. Po školení hravě zvládnete ovládání tabule a začnete používat a případně tvořit vaše digitální učební materiály (tzv. DUMy).

Ukážeme vám také, kde hledat již hotové DUMY jiných učitelů a jak s nimi pracovat i s ohledem na autorský zákon. Jednoduše zvládnete i práci s obrázky, PDF dokumenty, webem a všemi nejrozšířenějšími formáty souborů, ve kterých naleznete použitelné DUMY.

• Seznámení s interaktivní tabulí a jejím ovládáním.
  • Prezentační funkce tabule a jejich použití pro výuku.
  • Principy zapojení tabule do výuky a vyvolání zájmu žáků.
  • Použití tabule s vybranými programy (PowerPoint, PDF, obrázky, internet atd).
  • Základy prezentačních dovedností pro správné vystupování.
  • Vhodné zdroje DUM i informací na internetu.

Po absolvování programu bude účastník znát metodiku používání interaktivní tabule pro výklad i zapojení žáků do výuky.

Účastník také zvládne nalézt na internetu DUM jiných autorů, doupravit je a použít ve své výuce a to vše s ohledem na základní pravidla autorského zákona. Libovolné podklady se účastník naučí také ukládat a opakovaně používat.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech probíraných voleb přímo u interaktivní tabule.

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků minimálně 4, maximálně 20 (vždy dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Napište nám e-mailem, jakou máte značku tabule a konkrétní typ, případně jak ji chcete používat a my Vám vytvoříme školení přesně na míru. Pokud se chcete jen informovat, co si o které značce myslíme, neváhejte nás také kontaktovat e-mailem.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.