Používání internetu a DUM na tabletu ve výuce

V průběhu předposledního školení z cyklu 4 seminářů věnovaných použití tabletů při výuce si vyzkoušíte práci s tabletem v prostředí internetu. Naučíte se hledat, stahovat a měnit DUM, které následně pomocí cloudových úložišť dáte k dispozici svým žákům.

Školení je akreditováno MŠMT ČR v systému DVPP, č.j. MSMT-17750/2014-2-505.

Používání internetu a DUM na tabletu ve výuce

Propojení tabletů s vnějším světem je nezbytné pro získávání i distribuci digitálních učebních materiálů mezi jednotlivými žáky. Coudové služby, mnoho DUMů na serverech a výhody a nevýhody individuální a skupinové práce – to je hlavní těžiště tohoto semináře.

Účastníci si osvojí využívání on-line služeb, které jsou pro školy často k dispozici zdarma a to pro všechny tři platformy tabletů (Apple, Windows i Android). Naučí se práci s dokumenty a jejich koloběhem ve třídě tak, aby výuka i zadávání práce bylo co nejjednodušší

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení probíraných témat přímo na dotykových zařízeních lektora i posluchačů.

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků optimálně 10-12, maximálně 15 (nebo dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si budete moci objednat v našem e-shopu za nedlouho, zatím pouze, e-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našich školeních na tablety vaši kolegové učitelé, si přečtěte v sekci reference.

Seznam školení s tablety:

Úvodní školení - Použití tabletů v hodině i ve volném čase

Volný seminář 4 školení:

1. Základy používání tabletů ve výuce