ZŠ Jablonec nad Nisou

ZŠ Jablonec nad Nisou“Protože bylo školení velmi pěkné, podané naprosto srozumitelným a přiměřeným způsobem, mohu ho vřele doporučit i všem ostatním školám a učitelům, kteří chtějí rychlou zpětnou vazbu o probíraném tématu.”

Mgr. Jiří Vondráček, ředitel školy

Celý text reference ze ZŠ Jablonec nad Nisou, Pasířská 72.

Jablonec nad Nisou, 9. 10. 2012

Reference ke školení „Hlasování, testování žáků a zpětná vazba v systému Triumph Board Voting“

K nově zakoupenému hlasovacímu zařízení jsme si objednali školení pro 12 účastníků.  Školení se uskutečnilo na naší škole, kde byl potřebný software předem nainstalován na PC v počítačové učebně s datovým projektorem.

Školení bylo velmi pěkně připraveno, probíhalo v příjemné atmosféře s potřebnou průběžnou konzultací k jednotlivým problémům. Vysvětlení problematiky práce v aplikaci bylo naprosto profesionální, názorné, podrobné a přizpůsobené tempu jednotlivých účastníků.

Práci s hlasovacím zařízením jsme si všichni osobně vyzkoušeli a po absolvování školení byli všichni zúčastnění schopni bez problémů aplikovat software i hlasovací zařízení při přímé práci se žáky.

Mgr. Jiří Vondráček, ředitel školy

Originál reference