Školení TB Comenius

TB Comenius je jednoduchý program v češtině, který má velmi dobré nástroje pro výuku. Všechno vás naučíme od základů po “vychytávky”, kterými své žáky ohromíte. TB Comenius je integrován i do prostředí MS Office a jeho funkcionalitu tak můžete používat napříč programy PowerPoint, Word nebo Excel.

Logo TBComeniusVíce informací o vlastním programu si můžete přečíst na stránkách, které program TB Comenius popisují včetně jeho nejdůležitějších vlastností.

Školení pro TB Comenius objednávejte e-mailem. V odpovědi Vám sdělíme podrobnější informace.

V případě jakýchkoliv otázek nebo pokud nenaleznete školení pro program, který chcete používat se na nás obraťte e-mailem nebo telefonicky. Možná se budete divit, jaké všechny další programy vás můžeme naučit.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.