Smart Notebook pro tabule SmartBoard a projektory Epson

SmartNotebook je software pro tvorbu výukových hodin dodávaný s tabulí SmartBoard a projektory Epson. Naše školení vás provede nejen začátky s tímto velice robustním programem, ale i jeho sofistikovanými funkcemi. Obsah připravíme na míru vašim zkušenostem a potřebám.

Tabule SmartBoard, projektory Epson a tím i Smart Notebook známe déle než deset let, naučíme vás to, co nejčastěji použijete. Protože na internetu naleznete hodně hodin (DUM) vytvořených učiteli v tomto nástroji, ukážeme vám, kde hodiny hledat i jak s nimi pracovat a upravovat je tak, aby Vám co nejvíce vyhovovaly.

Seznámení s interaktivní tabulí SmartBoard a jejím ovládáním pomocí nástrojů SmartNotebook.

Prezentační funkce tabule SmartBoard/Smart Notebook a jejich použití pro výuku.

Principy zapojení tabule do výuky a vyvolání zájmu žáků.

Použití tabule s vybranými programy (PowerPoint, PDF, obrázky, internet atd).

Základy prezentačních dovedností pro správné vystupování.

Vhodné zdroje DUM i informací na internetu.

Po absolvování programu bude účastník znát metodiku používání interaktivní tabule SMARTBOARD a nástroje Smart Notebook pro výklad i zapojení žáků do výuky.

Účastník také zvládne nalézt na internetu DUM jiných autorů, doupravit je a použít ve své výuce a to vše s ohledem na základní pravidla autorského zákona. Libovolné podklady se účastník naučí také ukládat a opakovaně používat.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech probíraných voleb programu Smart Notebook přímo u interaktivní tabule SMARTBOARD .

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků minimálně 4, maximálně 15 (vždy dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si budete brzo moci objednat v našem e-shopu, zatím pouze e-mailem nebo telefonicky.