Interaktivní testy s programem ALF

Chcete své studenty a posluchače rychle a efektivně vyzkoušet? Chcete přípravou testu strávit co nejméně času a přesto jednoduše rozdělovat testy dle úrovně znalostí žáků? Na školení věnovaném ovládání a používání testovacího programu ALF vás naučíme nejen toto, ale i mnoho dalších věcí, které vám ušetří váš drahocenný čas.

• Seznámení s instalací interaktivního programu ALF.
  • Základní ovládací prvky a rozložení obrazovky.
  • Jednoduchá tvorba různých typů testů a jejich nastavení.
  • Vkládání obrázků a zvuků.
  • Ukládání vytvořených testů a jejich spouštění studenty.
  • On-line testování a práce v administrativní části portálu.
  • Vhodné zdroje interaktivních testů a dalších informací na internetu.

Účastník bude po ukončení školení vědět, jak ovládat testovací software ALF. Naučí se zapojit testovací úlohy do své prezentace, aby získal interaktivní a hravou formou zpětnou vazbu o pochopení přednášeného tématu, či aby dokázal otestovat již dříve komunikované informace.

Bude znát metodiku používání testovacího software, efektivně sestaví a použije různé varianty otázek. Finálně se naučí jak jednotlivým studentům přiřazovat na on-line portálu různé studijní materiály a testy dle jejich vědomostí.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech možností. Po celou dobu kurzu má každý účastník k dispozici program ALF a pracuje na svém počítači.

• cena školení je dohodou
  • školení je určeno převážně firmám a školám
  • školení lze přizpůsobit konkrétním požadavkům na obsah
  • školení probíhá v sídle firmy nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 5 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků optimálně 10-12, maximálně 20 (nebo dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si můžete objednat v našem e-shopu - Interaktivní testovací program ALFe-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference.