Školení pro RMeasiteach

Na školení RMeasiteach Next Generation se naučíte ovládat jeden z nejlepších programů pro tvorbu vlastních DUM. Program je pro libovolnou interaktivní tabuli nebo projektor, je intuitivní a má velké množství již hotových nástrojů a lekcí v českém jazyce.

hlavní obrázek RMeasiteach

Více informací o vlastním programu si můžete přečíst na stránkách, které RMeasiteach Next Generation popisují včetně jeho 13 nejdůležitějších vlastností a funkcionalit.

Školení pro RMeasiteach Next Generation jsme pro vás vytvořili tři:

1. Školení RMeasiteach Next Generation – pedagog začátečník.

2. Školení RMeasiteach Next Generation – pedagog pokročilý.

3. Školení RMeasiteach Next Generation – pedagog začátečník + pokročilý.

Tato školení si můžete pro svojí školu zakoupit rovnou v našem e-shopu v sekci pro školy. V případě jakýchkoliv otázek nebo pokud nenaleznete školení pro program, který chcete používat se na nás obraťte e-mailem. Možná se budete divit, jaké všechny další programy vás můžeme naučit.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.