Interaktivní tabule TriumphBoard

Školení pro interaktivní tabule TriumphBoard jsme tvořili s ohledem na její výhody a zajímavou softwarovou výbavu. Vše si při nich vyzkoušíte a tabule vám rovnou „přiroste“ k ruce J. Vaši žáci stejně jako vy navíc ocení intuitivní logické ovládání.

interaktivní_tabule_TriumphBoardInteraktivní tabule TriumphBoard snese srovnání se všemi tabulemi na českém trhu. Je kvalitní a s dobrou softwarovou výbavou. Získáte k ní nejen jednoduchý nástroj TB Comenius, ale i nejrozšířenější autorský software na světě, který je nezávislý na značce tabule – RMeasiteach Next Generation.

Abyste si výhody tabule TriumphBoard a softwarů opravdu užili i se žáky, vytvořili jsme tři školení, která vás provedou jak základy ovládání (pro začátečníky), tak i rozsáhlejšími možnostmi (pro pokročilé). Při nich budete mít dostatek času si vše vyzkoušet a to i na svých vlastních digitálních učebních materiálech.

Jednotlivá školení pro interaktivní tabule TriumphBoard:

4 hodinové školení interaktivní tabule TriumphBoard začátečník.

Navazující školení interaktivní tabule TriumphBoard pokročilý v délce 4 hodin.

Souhrnné školení interaktivní tabule TriumphBoard začátečník + pokročilý v délce 8 hodin.

Školení na RMeasiteach – autorský program pro jakoukoliv značku tabule, který je k tabulím TriumphBoard dodáván.

Jestliže máte ke školením na interaktivní tabule TriumphBoard jakékoliv otázky nebo jste nenalezli školení, které vám vyhovuje, neváhejte nás kontaktovat e-mailem.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.