Individuální a nezávislá konzultace

Chcete znát výhody a nevýhody různých platforem tabletů  (Android, Apple i Windows) ve výuce?

Nejste si jisti, zda-li interaktivní tabuli libovolné značky používáte při výuce optimálním způsobem?

Ztrácíte se v některých volbách software SmartNotebook, ActiveInspire, RMeasiteach Next Generation, TB Comenius, MyScriptStylus nebo hlasovacího systému TB Voting?

Rádi si ušetříte námahu při sdílení studijních materiálů na Cloudu?

Vybíráte mezi Google Apps a Microsoft 365?

My vám vše osvětlíme a na vás bude, co pro vaše použití shledáte nejpřínosnějším.

Pokud máte nebo zvažujete nákup nebo používání tabletů či interaktivních tabulí, zeptejte se nás na to, které jsou pro Vás nejvhodnější – máme zkušenosti a poradíme Vám, jak vybrat to správné zařízení právě pro Vaše potřeby. Jsme totiž nezávislí na výrobci či značce a následně Vás naučíme používat cokoliv si vyberete.

Existuje hodně možností a my Vám ušetříme čas i náklady.

Chcete pomoci se správným pohybem před tabulí a optimálním stylem dotyků tak, aby tabule fungovala na každé vaše šáhnutí? Nevíte si rady se zapojováním žáků do jednotlivých výukových témat? Chcete svůj výklad udělat pro vás i pro studenty pestřejší a poutavější?

V tom případě vám nabízíme konzultaci vašich problémů a radu na jejich odstranění a to přímo u vás, před vaší tabulí, s vaším tabletem nebo s vaším hlasovacím systémem. Jedině tak budeme moci používání této techniky odladit tak, aby váš příští výklad byl bez chybičky, žáci vás plně vnímali a každé vaše slovo jim utkvělo v paměti.

Pro konkrétní domluvu nás kontaktujte nejlépe e-mailem nebo telefonicky.

individuální konzultace