SmartBoard a SmartNotebook

Interaktivní tabule SmartBoard není jen SmartNotebook. Nejjednodušší je použít ji rovnou s tím, co umíte – tj. PowerPoint, internetový prohlížeč, PDF, obrázky a multimédia. Při našich školeních se to naučíte jednoduše. Ukážeme vám to, co doopravdy budete potřebovat a používat a s čím bude vaše výuka rapidně zajímavější. Od dob, kdy jsme na trhu v ČR pomáhali zavádět první tabule SmartBoard uběhlo více než 10 let a proto tuto tabuli známe dokonale.

SmartBoard_a SmartNotebookA když budete chtít tvořit své DUMy v rozsáhlém a složitém autorském software SmartNotebook, tak vás naučíme i to. Na mnoha úložištích existuje hodně materiálů, které vytvořili vaši kolegové – učitelé a my vám tato témata ukážeme a zkusíte si je používat.
Obecný popis výhod interaktivní tabule SmartBoard pro mateřské, základní, střední a vysoké školy je uveden níže na stránce.

• Seznámení s interaktivní tabulí SmartBoard a jejím ovládáním.
  • Prezentační funkce tabule SmartBoard a jejich použití pro výuku.
  • Principy zapojení tabule do výuky a vyvolání zájmu žáků.
  • Použití tabule s vybranými programy (PowerPoint, PDF, obrázky, internet atd).
  • Základy prezentačních dovedností pro správné vystupování.
  • Vhodné zdroje DUM i informací na internetu.

Po absolvování programu bude účastník znát metodiku používání interaktivní tabule SMARTBOARD pro výklad i zapojení žáků do výuky.

Účastník také zvládne nalézt na internetu DUM jiných autorů, doupravit je a použít ve své výuce a to vše s ohledem na základní pravidla autorského zákona. Libovolné podklady se účastník naučí také ukládat a opakovaně používat.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech probíraných voleb přímo u interaktivní tabule SmartBoard .

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků minimálně 4, maximálně 15 (vždy dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si budete brzo moci objednat v našem e-shopu, zatím pouze e-mailem nebo telefonicky.

Jednotlivá školení pro interaktivní tabule projektory:

Školení pro nejznámější tabuli SmartBoard a autorský software SmartNotebook – zde se právě nacházíte.

Školení pro kvalitní tabuli ARiT, která nemá reklamace.

Školení na používání české tabule TriumphBoard.

Školení pro ENO – uživatelsky jednoduchou interaktivní tabuli.

Školení na další značky tabulí – Qomo, ActiveBoard, Clasus, atd.

Školení pro používání interaktivních projektorů – např. Epson, BenQ, Sanyo, Dell, Acer a jiné

Pokud jste nenalezli školení, které vám vyhovuje, napište nám to e-mailem a my je pro vás připravíme.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.

Proč používat interaktivní tabuli SmartBoard?

Interaktivní tabule SmartBoard je nejrozšířenější tabulí na trhu a to hlavně s ohledem na dobu, po kterou se zde objevuje. Rozhodně není nejlevnější a nejjednodušší – právě naopak. Poskytuje ale tak široké možnosti tvorby výukových materiálů a to hlavně díky autorskému nástroji (software) SmartNotebook, že jí málokterý učitel využívá na 100%. Proto je potřeba, abyste se práci s ní učili od začátku (od nejjednodušších věcí k těm složitějším) neboť jedině tak v tom nebudete mít chaos.

Pro tabuli SmartBoard existuje velké množství výukových materiálů v mnoha jazycích i v češtině, existují videa a animace. Z tohoto důvodu můžete očekávat, že DUM, který hledáte, naleznete a bude stačit jej jen drobně upravit a můžete ho skoro ihned použít pro svoji výuku. Tím si ušetříte množství času, který věnujete třeba odpočinku nebo zábavě.