Google apps pro školy

Školení Vás naučí pracovat s Google Drive od začátku. Pokud již škola používá Google Apps, dozvíte se, jak optimálně používat přidružené aplikace jako Google Dokumenty, Prezentace a Tabulky. Výhody propojení například s Google Classroom Vám dovolují přípravy, sdílení výukových materiálů i práci s domácími úkoly zjednodušit a ušetřit tím svůj čas.

Školení je akreditováno MŠMT ČR v systému DVPP, č.j. MSMT-27235/2015-1-674

 

Informace o konkurenční službě Microsoft Office 365 získáte na školení „Použití cloudových služeb MS Office 365 (OneDrive)“.

Obsah školení:

cloud Google apps pro školy

Google Apps for Education je sada nástrojů pro efektivnější spolupráci mezi učiteli navzájem i jejich žáky. Seznámíte se s logikou používání cloudu i přidružených aplikací vhodných pro výuku, které Google poskytuje zdarma (Gmail, Prezentace, Dokumenty, Tabulky atd.). Všechny aplikace můžete používat jak ve škole, tak i doma. Přístup ke svým DŮM máte z kteréhokoliv počítače, tabletu či chytrého telefonu. Na školení se vše naučíte používat rychle a efektivně.

Vzdělávací cíl

Účastník se naučí sdílet individuální dokumenty tak, aby každý žák viděl jen ty, které má. Hravě zvládne práci s Google aplikacemi, které jsou vhodné pro úpravy PowerPointu, Excelu a Wordu. Na Google Disku bude umět organizovat a sdílet své výukové podklady tak, aby kolegové i studenti měli vždy přístup k tomu, co potřebují – kdykoliv, odkudkoliv a zdarma.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení probíraných témat přímo na dotykových zařízeních lektora i posluchačů.

Podrobnosti o školení:

  • cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 5 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků optimálně 10-12, maximálně 15 (nebo dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Vy i studenti můžete výhodně propojit cloudová úložiště s tablety, když si vyberte některé z našich školeních na tablety. Pokud snadno a rychle nevytváříte DUMy či hledáte některé funkce v aplikacích pro psaní textů (Word / Writer), tvorbu prezentací (PowerPoint  / Impress) a snadné počítání v tabulkovém kalkulátoru (Excel / Calc) využijte i další školení včetně zapojení interaktivních tabulí a projektorů do výuky.

Školení si budete moci objednat v našem e-shopu za nedlouho, zatím pouze, e-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našich školeních na tablety vaši kolegové učitelé, si přečtěte v sekci reference.