DVD Alfíček pro mateřské školy

Interaktivní cvičení pro mateřské školy i ZDARMA – to je DVD Alfíček. NA DVD naleznete pestrou sadu více než 3.000 výukových úloh, cvičení a her, které jsou přizpůsobeny právě pro použití v mateřské škole.

DVD použijete na libovolném počítači ve školce. Úlohy a hry se spouští přímo z DVD – žádná instalace, žádné složitosti, zvládnou to i sami děti. Po vložení DVD do mechaniky se vše spustí úplně samo. Podrobné informace o DVD Alfíček pro mateřské školy naleznete na stránce s možností objednání demoverze ZDARMA.

Zdarma si objednejte demo verzi DVD Alfíček s 450 výukovými úkoly, kterou můžete použít na všech počítačích vaší školky.

Move your mouse over me

Jednotlivé verze DVD Alfíček pro MŠ:

1. Alfíček DEMO s více než 450 úlohami (zdarma ke stažení)
  2. Alfíčekplná verze DVD s více než 3000 úlohami
  3. Alfíček online - měsíční přístup zdarma na www.alficek.cz pro vaši školku/školu

Ukázka kategorií

DVD Alfíček - kategorie úloh