Stal jsem se IT Guru pro Prahu a Střední Čechy

Už to mám černé na bílém. Stal jsem se pouhým číslem v systému. Dnes jsem podepsal smlouvu s NPO a má nová role je 1.1.2.1.1.2.8./IT Guru s povolením radit pro Prahu a Střední Čechy.

Označení IT Guru je velmi sebevědomé, ale já se prostě i nadále budu snažit školám pomáhat s orientací mezi důležitým a méně důležitým v rámci zvyšování digitálních kompetencí žáků a to s přihlédnutím na NPO, který školám dává úžasné možnosti pořídit si techniku.Digitalizujeme školu - NPO

Pokud se chcete ve vaší škole poradit jak na digitalizaci, co je důležité, jaké kroky udělat dříve a jaké později, jestli jsou pro vás rozumné robohračky, které jste si vybrali a na co si vůbec dát pozor při používání IT, robohraček, 3D tiskáren, tabletů, NTB, wi-fi a LAN sítě, Google a Microsoftu, interaktivních tabulí a dalšího právě u vás a ve vašich podmínkách, neváhejte se mě zeptat. Když nebudu vědět, což se určitě stane, tak se mám s kým poradit – kolegové jsou ti nezkušenější a víc hlav víc ví. Každý z nich je profesionál v trochu jiné oblasti.

Těším se na práci s Jankem Wagnerem, Petrem Polívkou, Pavlem Hodálem, Radovanem Jansou, Vaškem Maněnou, Petrem Naskem a všemi dalšími. Je to dream team.

Veškeré informace o NPO a možnosti nákupu digitálních pomůcek naleznete na webu Digitalizujeme školu.