Interaktivní tabule ARiT

Školení pro interaktivní tabule ARiT vás provedou používáním tabule s klasickými programy (PowerPoint, Word, Excel), internetovým prohlížečem i obrázky, zvukem a videem. Tabuli si sami otestujete a během chvilky vám rovnou „přiroste“ k ruce Wink.

tabule ARiT

Vaši žáci stejně jako vy navíc ocení intuitivní logické ovládání a jednoduchost kompletního nastavení. Obecný popis výhod interaktivní tabule ARiT pro mateřské, základní, střední a vysoké školy je uveden níže na stránce.

• Seznámení s interaktivní tabulí ARiT a jejím ovládáním.
  • Prezentační funkce tabule ARiT a jejich použití pro výuku.
  • Principy zapojení tabule do výuky a vyvolání zájmu žáků.
  • Použití tabule s vybranými programy (PowerPoint, PDF, obrázky, internet atd).
  • Základy prezentačních dovedností pro správné vystupování.
  • Vhodné zdroje DUM i informací na internetu.

Po absolvování programu bude účastník znát metodiku používání interaktivní tabule ARIT pro výklad i zapojení žáků do výuky.

Účastník také zvládne nalézt na internetu DUM jiných autorů, doupravit je a použít ve své výuce a to vše s ohledem na základní pravidla autorského zákona. Libovolné podklady se účastník naučí také ukládat a opakovaně používat.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech probíraných voleb přímo u interaktivní tabule ARIT .

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků minimálně 4, maximálně 20 (vždy dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si budete brzo moci objednat v našem e-shopu, zatím pouze e-mailem nebo telefonicky.

Jednotlivá školení pro tabule a programy, se kterými vás naučíme pracovat:

Školení pro nejznámější tabuli SmartBoard a autorský software SmartNotebook.

Školení pro kvalitní tabuli ARiT, která nemá reklamace – zde se právě nacházíte.

Školení na používání české tabule TriumphBoard.

Školení pro ENO – uživatelsky jednoduchou interaktivní tabuli.

Školení na další značky tabulí – Qomo, ActiveBoard, Clasus, atd.

Školení pro používání interaktivních projektorů – např. Epson, BenQ, Sanyo, Dell, Acer a jiné.

Školení na RMeasiteach – autorský program pro jakoukoliv značku tabule, který k tabulím ARiT může být dodán.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.

K čemu používat interaktivní tabuli ARiT?

Tabule ARiT je výhodná do mateřských školek, kde si děti procvičí jemnou motoriku i základní dovednosti jako je přiřazování, seřazení dle velikosti a ostatní jednoduchá cvičení. Pak je odměníte pohádkou, která na velké ploše tabule vykouzlí neopakovatelný dojem.

Na základních školách děti hravou formou zapojíte do výuky všech předmětů a přitom nebudete muset složitě tabuli nastavovat. Na školeních vás naučíme jak tabuli připojit, co zkontrolovat, když náhodou něco nefunguje (často jsou to kabely) a hlavně jak metodicky tabuli použít. S tabulí bude vaše výuka rychlejší, jednodušší a efektivnější. Žáci budou pozornější, aktivnější a dosáhnou lepších výsledků.

Na středních školách oceníte prezentace studentů s velkým obrazem přímo před posluchači, což je připraví na jejich zaměstnání a dospělí život. Veškeré animace nebo složitá výuková témata na tabuli zobrazíte ve velkém a možnost zapisovat rovnou do prezentace a navíc uchovat si vybrané poznámky, oživí váš výklad a zapojí i posluchače. Totéž platí pro vysokou školu nebo univerzitu, kde i obhajoba diplomové nebo semestrální práce je výrazně efektnější a přínosnější pro všechny zůčastněné.

Pokud se toto chcete naučit s tabulí ARiT nebo jakoukoliv jinou, vyberte si z našich školení a my vás to naučíme. Je jedno, jestli s tabulí začínáte nebo již na ní pravidelně pracujete. My vám připravíme obsah školení přímo na míru.

Kontaktujte nás nejlépe e-mailem nebo telefonicky.