TB Comenius

TB Comenius je velice intuitivní a jednoduchý nástroj pro zapojení žáků do výuky nebo posluchačů do přednášky. Je dodáván k interaktivním tabulím TriumphBoard, které můžete ovládat perem, tužkou, ukazovátkem nebo prstem a je plně integrován do programů Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint.

Mezi jeho hlavní výhody dále patří plná lokalizace do 25 jazyků včetně češtiny, banka objektů, které si snadno upravíte přímo pro své potřeby. Aplikace TB Comenius v kombinaci s tabulemi TRIUMPH BOARD umožňuje psaní, vykonávání funkcí počítačové myši – řízení celého PC či NTB, odstraňování a přemísťování objektu na tabuli několika uživatelům současně bez použití speciálních nástrojů. Naplno tak využívá reálný multitouch, které jí tabule dovolují.

TB Comenius je vhodný anotační software i pro použití ve firmách neboť velice jednoduše bez velkých investic do školení umožňuje vést interaktivní poradu nebo kreativní workshop. Díky němu můžete přímo před očima posluchačů zapisovat své poznámky do PowerPointové prezentace a nepotřebujete k tomu ani klávesnici nebo myš. Proto účastníci vždy ví o čem mluvíte a neztratí se ani oni, ani jejich pozornost.

Podrobnější informace o vlastnostech TB Comenius.