DVD Alfíček pro MŠ ZDARMA

Výukové USB Alfíček s pestrou sadou více než 3.000 interaktivních úloh, cvičení a her pro mateřské školy si nechte zaslat ZDARMA. Díky Alfíčkovi si děti procvičí slovní zásobu a vědomostní znalosti prakticky ze všech oblastí učiva mateřské školy.

DVD Alfíček pro mateřské školy - interaktivní úlohyKromě české slovní zásoby si mohou procvičit i slovní zásobu v anglickém jazyce nebo si pohrát se zábavnými interaktivními úlohami. Toto jedinečné USB by na vaší mateřské škole určitě nemělo chybět.

USB Alfíček můžete používat na všech počítačích, které máte v mateřské škole. Úžasně si s ním děti vyhrají na interaktivní tabuli, pro kterou jsou úlohy a hry připraveny.

Různé verze USB Alfíček nebo on-line verzi si můžete vybrat a objednat přímo pomocí formuláře na této stránce.

Move your mouse over me

Vyzkoušejte si rovnou cvičení, která na USB Alfíček naleznete:

Hned si ZDARMA objednejte pro vaši mateřskou školu demoverzi výukového USB Alfíček, která obsahuje více než 450 interaktivních cvičení, úloh a her. Toto USB si na získaném prolinku můžete stáhnout k vyzkoušení na libovolném počítači ve vaší školce – pouze na těchto stránkách.

USB Alfíček objednávejte přímo na této stránce pomocí níže uvedeného formuláře nebo e-mailem na michal.spitalnik(zavináč@)interaktivniskoleni.cz a ptejte se na vše, co Vám není jasné.

Jednotlivé verze programů ALF Family pro MŠ a ZŠ/SŠ:

1. Alfíček DEMO s více než 450 úlohami (zdarma na adresu vedení MŠ formou  stažení z webu) - pouze na těchto stránkách.
  2. Alfíček USB - plná verze s více než 3000 úlohami pro MŠ (9.900 Kč)
  3. Alfíček on-line – měsíční přístup ZDARMA k více než 3.000 úloh na www.alficek.cz pro MŠ k vyzkoušení
  4. Alfíček on-line – roční přístup  k více než 3.000 úloh na www.alficek.cz pro učitele i děti v MŠ (4.900Kč )
  5. AlfBook on-line – měsíční přístup ZDARMA k více než 20.0000 úloh na www.alfbook.cz pro ZŠ/SŠ k vyzkoušení
  6. AlfBook on-line – roční přístup k více než 20.0000  na www.alfbook.cz pro učitele i děti v ZŠ/SŠ (9.900Kč )
  7. Roční přístup do databáze testů a on-line testování žáků pro všechny učitele i žáky k programu ALF Gold/Alf Basic do 50 žáků/ nad 50 žáků ve škole (3.900/5.900Kč )
  8. ALF Basic – časově neomezená školní licence pro všechny učitele i žáky (první rok včetně přístupu do DB testů a on-line testování) (8.190 Kč)
  9. ALF Gold – časově neomezená školní licence pro všechny učitele i žáky (první rok včetně přístupu do DB testů a on-line testování) (15.590 Kč)

Objednávkový formulář

* = vyžadované pole

Veškeré uvedené ceny jsou konečné - včetně DPH.