DVD Alfíček pro MŠ ZDARMA

Výukové DVD Alfíček s pestrou sadou více než 3.000 interaktivních úloh, cvičení a her pro mateřské školy si nechte zaslat ZDARMA. Díky Alfíčkovi si děti procvičí slovní zásobu a vědomostní znalosti prakticky ze všech oblastí učiva mateřské školy.

DVD Alfíček pro mateřské školy - interaktivní úlohyKromě české slovní zásoby si mohou procvičit i slovní zásobu v anglickém jazyce nebo si pohrát se zábavnými interaktivními úlohami. Toto jedinečné DVD by na vaší mateřské škole určitě nemělo chybět.

DVD Alfíček můžete používat na všech počítačích, které máte v mateřské škole. Úžasně si s ním děti vyhrají na interaktivní tabuli, pro kterou jsou úlohy a hry připraveny.

Různé verze DVD Alfíček si můžete vybrat a objednat přímo pomocí formuláře na této stránce.

Move your mouse over me

Vyzkoušejte si rovnou cvičení, která na DVD Alfíček naleznete:

Hned si ZDARMA objednejte pro vaši mateřskou školu demoverzi výukového DVD Alfíček, která obsahuje více než 450 interaktivních cvičení, úloh a her. Toto DVD si na získaném prolinku můžete stáhnout k vyzkoušení na libovolném počítači ve vaší školce.

DVD Alfíček objednávejte přímo na této stránce pomocí níže uvedeného formuláře nebo e-mailem na michal.spitalnik(zavináč@)interaktivniskoleni.cz a ptejte se na vše, co Vám není jasné.

Jednotlivé verze programů ALF Family pro MŠ a ZŠ/SŠ:

  1. Alfíček DEMO s více než 450 úlohami (zdarma na adresu vedení MŠ – formou  on-line verze)
  2. Alfíček  DVD – plná verze s více než 3000 úlohami pro MŠ (9.900 Kč)
  3. Alfíček online – měsíční přístup zdarma na www.alficek.cz pro MŠ
  4. AlfBook online – měsíční přístup zdarma na www.alfbook.cz pro ZŠ/SŠ
  5. Alfíček on-line – roční přístup na www.alficek.cz pro učitele i děti v MŠ (3.900Kč )
  6. AlfBook on-line – roční přístup na www.alfbook.cz pro učitele i děti v ZŠ/SŠ (9.900Kč )
  7. Roční přístup do databáze testů a on-line testování žáků pro všechny učitele i žáky k programu ALF Gold do 50 žáků/ nad 50 žáků ve škole (2.900/4.900Kč )
  8. ALF Basic/Gold – školní licence pro všechny učitele i žáky (první rok včetně přístupu do DB testů a on-line testování) (8.100/15.590 kč)

Objednávkový formulář

* = vyžadované poleVeškeré uvedené ceny jsou konečné - včetně DPH.