MS Office 365 ve škole

Školení je zaměřené na začátky používání cloudového úložiště Microsoft pro školy. Pokud jste začátečníci nebo již používáte Microsoft Office 365 (OneDrive) dovíte se informace, které Vám práci usnadní a zpříjemní. Seznámíte se i s aplikacemi zdarma (Word, Excel, Powerpoint či Microsoft Teams atd.), které můžete ihned používat.

Školení je akreditováno MŠMT ČR v systému DVPP, č.j. MSMT-27235/2015-1-674

 

Informace o konkurenční službě Google pro školy získáte na stránce věnované školení „Použití cloudových služeb Google (Drive / Disk / Classroom)“.

Obsah školení:

cloud Microsoft Office 365

Sdílení výukových materiálů, zadávání domácích úkolů, jejich kontrola a oprava se díky cloudu Microsoft Office 365 stanou jednoduššími, rychlejšími a pro Vás méně časově náročnými. Ušetřený čas můžete věnovat práci s aplikacemi, které máte v rámci cloudu zdarma u každého počítače ať už pro studenty či učitele.

Vzdělávací cíl

Účastník se naučí orientovat a používat aplikace v coudovém prostoru, vhodné právě do jeho předmětu. Naučí se metodiku individuálního a veřejného sdílení dokumentů. Po skončení budete znát rozdíly, výhody i nevýhody jednotlivých služeb MS Office 365 a dokážete si optimálně připravit a využít svůj cloudový prostor.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení probíraných témat přímo na dotykových zařízeních lektora i posluchačů.

Podrobnosti o školení:

  • cena školení je 8.999,- Kč bez DPH
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4-5 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků optimálně 10-12, maximálně 15 (nebo dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Velice výhodné je používání cloudových úložišť s tablety, tak si vyberte některé z našich školeních na tablety. Jestliže si nejste jistí s ovládáním počítače a tvorbou DUM, neovládáte aplikace pro psaní textů (Word / Writer), tvorbu prezentací (PowerPoint  / Impress), snadné počítání v tabulkovém kalkulátoru (Excel / Calc) využijte i další školení včetně zapojení interaktivních tabulí a projektorů do výuky.

Školení si budete moci objednat v našem e-shopu za nedlouho, zatím pouze, e-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našich školeních na tablety vaši kolegové učitelé, si přečtěte v sekci reference.