Použití tabletů v hodině i ve volném čase

Nevíte, který tablet používat ve své škole pro učitele nebo žáky? Ukážeme Vám přednosti iPadů, Androidu i Windows. Na školení zjistíte výhody i nevýhody, jak je to s aplikacemi pro výuku a vyzkoušíte si všechny tři platformy. Až se budete rozhodovat, díky tomuto školení zvolíte správně.

Školení je akreditováno MŠMT ČR v systému DVPP, č.j. MSMT-11 963/2013-201-242

• Výhody i nevýhody iPadů, tabletů se systémem Android či Windows.
  • Nastavení a ovládání tabletů.
  • Připojení tabletů k internetu, projektoru a dalším zařízením.
  • Jak vystupovat s tabletem před žáky.
  • Vhodné aplikace pro výuku i zábavu – inspirace.
  • Vhodné zdroje DUM i informací na internetu.

Po absolvování kurzu bude účastník znát metodiku používání různých dotykových zařízení a odpovídajícího softwarového vybavení během výuky tak, aby poutavou formou motivoval studenty k plnění zadaných úkolů. Účastníci se také seznámí se základními prezentačními zákonitostmi a získají konkrétní rady, jak zapojit co nejvíce žáky do výuky.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení probíraných témat přímo na dotykových zařízeních lektora i posluchačů.

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 5 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků optimálně 10-12, maximálně 15 (nebo dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si můžete objednat v našem e-shopu - Použití tabletů v hodině i ve volném čase,  e-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našem školení na tablety ve výuce účastníci, si přečtěte v sekci reference – 1. Základní škola T. G. Masaryka Milevsko.