AlfBook pro základní školy on-line

Alfbook pro základní školyZábavný a vynikající nástroj k ověření a upevnění vědomostí z učiva základní školy od 1. do 9. třídy rozdělený dle vyučovaných předmětů. Obsahuje více než 24 000 interaktivních cvičení ve 12 pestrých typech úloh.

Chcete ve vaší škole vyzkoušet ZDARMA na 14 dní plnou verzi AlfBooku (pro ZŠ) a Alfíčka (pro MŠ) – napište mi na e-mail michal.spitalnik (zavináč)interaktivniskoleni.cz.

AlfBook - typy úlohy ALF Gold, AlfBook pro ZŠ a SŠ a Afíček pro MŠ můžete objednávat v tomto formuláři nebo přímo na e-mailu michal.spitalnik (zavináč)interaktivniskoleni.cz.

Řazení testů je podle ročníků, předmětů a tematických celků a k dispozici jsou přehledné výsledky, statistiky a historie řešení.

• Žák si hravým způsobem opakuje a upevňuje vědomosti z probíraného učiva.
  • Učitel vidí výsledky svých žáků.
  • Rodič získává přehled o znalostech svých dětí.

Funkční na všech počítačích (Win i Apple) a lze používat i na tabletech a telefonech. Alfbook testování žáků ZŠ on-line

Všechny úlohy jsou pak pro učitele, děti i rodiče kompletně ZDARMA na www.AlfBook.cz a to po dobu trvání koronavirových omezení ve výuce.

Pokud chcete zakoupit plný přístup pro celou vaší školu, pak nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky.