Vlastnosti testovacího software ALF

Ještě nikdy nebyla tvorba testových úloh jednodušší a jejich provádění poutavější. A nezávisí na tom, jestli učíte dospělé lidi cizí jazyk, manažerské dovednosti nebo děti na prvním stupni prvouku.

Pro efektivní práci s programem ALF vás proškolíme přímo u vás na škole či ve firmě.

Na školení získáte slevu 10%, pokud si ho objednáte rovnou s licencí software ALF.

 

Hlavní výhody programu ALF

  1. Licence ALF-START ZDARMA nebo zkušební verze.
  2. Jednoduché vytvoření testovacích otázek.
  3. Velký výběr typů otázek.
  4. Okamžité vyhodnocení odpovědí a dosažených bodů.
  5. Databáze testů ke stažení či použití on-line.
  6. On-line testování žáků na internetu.
  7. Jednoduchý export výsledků.

1. Licence ALF-START ZDARMA nebo zkušební verze.

Vlastnosti testovacího programu ALF

Protože si myslíme, že je správné si tvorbu testů vyzkoušet předem, nabízíme vám pro vyzkoušení dvě varianty testovacího software ALF.

A) Součástí licence ALF-START, která je zdarma, je možnost tvorby nejpoužívanějšího typu úloh – výběr jedné odpovědi (a, b, c, d …). Tuto licence můžete používat na všech žákovských a učitelských počítačích bez omezení.
Vyplňte pouze formulář a získejte zdarma licenci ALF-START pro vaši školu.

Na stránce Přehled licencí naleznete všechny dostupné licence testovacího programu ALF, jejich možnosti i doporučené ceny.

 

Staženi zkušební verze testovacího programu ALF ZDARMA

B) Druhou variantou pro vyzkoušení je stažení časově neomezené ZKUŠEBNÍ verze testovacího programu ALF, (která má vlastnosti plné verze, pouze neumožňuje ukládání vytvořených testů) a je také naprosto ZDARMA. Přímé stažení ZKUŠEBNÍ verze ALF.

2. Jednoduché vytvoření testovacích otázek.

Pomocí jednoduchého a intuitivního postupu si vytvoříte testovací otázku během pár minut. Je to stejně snadné, jako psát text ve Wordu. Zadáte otázku, připojíte k ní libovolné odpovědi a označíte tu správnou. Pokud chcete, přidáte obrázek a otázka je hotová.

3. Velký výběr typů otázek.

Při tvorbě testovací otázky si můžete vybrat z těchto typů: jedna správná odpověď, více správných odpovědí, pexeso, přiřazení dvojic odpovídajících slov, zařazení slov do skupin, správné pořadí vět či slov, popis obrázku, dvojice s obrázkem a puzzle.

4. Okamžité vyhodnocení odpovědí a dosažených bodů.

Ihned po ukončení odpovědi na otázku víte, kolik bodů získáváte a v jaké odpovědi jste chybovali. Stejně tak i po dokončení testu okamžitě znáte počet špatných a dobrých odpovědí a procentní úspěšnost v testu.

5. Databáze testů ke stažení či použití on-line.

V databázi naleznete hotové testy z mnoha předmětů i oborů. Testy jsou přehledně rozčleněny do stromové struktury a můžete je buď spustit přímo v prohlížeči, nebo si jej stáhnout pro pozdější použití na disk.
Přečtěte si více informací o databázi testů programu ALF.

6. On-line testování žáků na internetu.

Přes webové rozhraní, snadno a rychle přidělíte testy i dokumenty k prostudování žákům a získáte okamžitě zpětnou vazbu o jejich řešení nebo prostudování. Každý žák se přihlašuje svým jménem a heslem a díky nastavení můžete ovlivnit třeba i dobu, během níž student test může otevřít.
Přečtete si více informací a vyzkoušejte On-line testování ZDARMA.

7. Jednoduchý export výsledků.

Veškeré výsledky z dokončeného testu můžete přímo exportovat do HTML, textového dokumentu pro MS Word nebo ukládat jako PDF. Ihned tak vidíte vy i testovaný jedinec, které odpovědi jsou dobře a kde chyboval. Tento dokument pak snadno přiložíte k e-mailu, uložíte do složky třídy na server nebo vytisknete pro archivaci v papírové podobě. V On-line testování žáků na internetu vám navíc veškeré výsledky zůstávají plně dostupné i do budoucnosti.