Ozoboti a chytré vláčky pro školy zdarma

Ve spolupráci s MAS Střední Polabí jsme pro všechny školy, které do této oblasti spadají, zajistili zapůjčení robotických výukových „hraček“ zdarma. Nabídka je určena pro všechny typy škol od MŠ, přes ZŠ až po střední školy.

chytrý vláček intelino

Co půjčujeme?

Dva jednoduché a zábavné vláčky INTELINO nebo vzteklá vajíčka – kompletní školní sadu 18ks OZOBOTů EVO. Vláčky jsou kompatibilní s klasickými dřevěnými vláčkodráhami a ozoboti umí sledovat i jen nakreslenou linku na papíře.

Obojí je velmi jednoduché na používání, hodí se pro MŠ, 1. i 2. stupeň ZŠ do každého předmětu a co více, nemusíte umět vůbec programování.

Jak vám to MAS a já ulehčíme a jak na to?

1. Na webu si vaše škola vybere volný termín, který jí vyhovuje
  2. Napíšete mi e-mail s prosbou o zapůjčení
  3. Já škole po domluvě vše přivezu a během 1-2 hodin ukáži (pokud chce)
  4. 14 dní nebo dle domluvy používá škola robohračky

Ozobot evo ve výuce
Po uplynutí doby zase do školy přijedu a vše si převezmu zpět.

Kolik školu tato služba stojí?

Celá zápůjčka i okolní aktivity jsou pro školu či školku kompletně ZDARMA.

Další informace.

Pokud se bojíte, že nezvládnete programování, tak se nebojte. Děti ani nebudou vědět, že programují – budou si hrát, řešit úkoly, zvládnou to naprosto sami a vám jen ukážou své výsledky.

Jestli budete chtít ještě před zapůjčením projít školením, lze se se mnou domluvit individuálně. Mám pro vás školení jak krátké, tak i 4, 8 nebo 16 hodinové, abyste se s Ozoboty nebo chytrým vláčkem naučili s dětmi pracovat jednoduše a zábavně.

Většina mých školení je certifikována v systému DVPP.

A co školy z jiných míst?

Pro školy z jiných míst bohužel tato nabídka není určena, ale chcete-li s čímkoliv poradit nebo se jen zeptat na zkušenosti, neváhejte mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Určitě to nějak vymyslíme.

Zeptejte se mě, jak pomohu vaší škole na čísle 604 500 150 nebo e-mailu michal.spitalnik(zavináč)interaktivniskoleni.cz