ZŠ Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38

“Školení bylo vedeno profesionálně, velmi srozumitelně, názorně a mělo skutečný přínos pro učitele, kteří si mohli svoje poznatky nejen ihned vyzkoušet, ale získané poznatky jim byly i inspirací při tvorbě…”

Mgr. Jitka Jirousková, ředitelka školy

Celý text reference ze ZŠ Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38.

V rámci projektu EU peníze školám zakoupila naše škola interaktivní tabuli Triumph Board do učebny matematiky. Dne 9.9.2011 proběhlo pro naše vyučující školení na ovládání a využívání  programů k této tabuli.

Školení vedl pan Ing. Michal Špitálník. Školení bylo vedeno profesionálně , velmi srozumitelně, názorně a mělo skutečný přínos pro učitele, kteří si mohli svoje poznatky nejen ihned vyzkoušet, ale získané poznatky jim byly i inspirací  při tvorbě výukových pomůcek tzv.DUMů  (viz ukázky z DUM pro matematiku).

Školení hodnotíme velice kladně a můžeme ho doporučit všem, kteří chtějí pracovat s interaktivní tabulí .

Mgr. Jitka Jirousková, ředitelka školy

Originál reference