Online procvičování DRILL & SKILL

Program Drill & Skill uvolňuje učitelům čas a přenechává pravidelné opakování učiva studentům. Učitel jednoduše zadá trenažér = test celé třídě či vybraným jednotlivcům a jasně vidí, s jakými výsledky jej zvládli. Bez velkého dohledu či svého časového vytížení se pak může věnovat učivu méně jasnému či jedincům s individuálním přístupem.

Online procvičování DRILL & SKILLTrenažéry si učitel vytváří vlastní nebo vychází z volně dostupné databáze testů, které již vytvořilo mnoho jiných učitelů před ním. Práce s programem je jednoduchá a intuitivní jak pro žáky, tak i pro učitele.

• Seznámení s možnostmi testovacího software Drill & Skill.
  • Jednoduché ovládání testovacích trenažérů z pohledu studentů.
  • Využití databáze hotových či příprava vlastních trenažérů?
  • Správa jednotlivých tříd a konkrétních žáků.
  • Zadávání trenažérů třídám i jednotlivcům a kontrola jejich zvládnutí.

Po absolvování programu bude účastník znát metodiku používání On-line procvičování Drill & Skill, který jednoduše pomáhá zapamatování a opakování učiva.

Účastník zvládne používat již hotové trenažéry (testy) a jejich hledání v databázi. Naučí se vytvářet vlastní opakovací trenažéry a ty jednoduše přidělovat libovolné třídě či jednotlivým žákům v případě potřeby individuálního procvičování.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech voleb přímo v rozhraní On-line procvičování Drill & Skill. Každý účastník proto pracuje na svém PC nebo notebooku.

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků minimálně 4, maximálně 20 (vždy dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Jednotlivá školení pro testování žáků, hlasování a opakování učiva:

Školení na Interaktivní testování s programem ALF.

Školení pro hlasovací systém společnosti TriumphBoard - TB Voting.

Školení pro Opakování učiva – Drill & Skill – zde se právě nacházíte.

Školení pro Snadnou přípravu testů v aplikaci Hot Potatoes.

Pokud jste nenalezli školení, které vám vyhovuje, napište nám to e-mailem a my je pro vás připravíme.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference.