Školení na zakázku

Pokud vám žádné z nabídnutých školení nevyhovuje, vytvoříme pro vaši firmu na zakázku školení přesně dle vašich požadavků.

Potřebujete vědět, kde máte jako prezentátor stát u interaktivní tabule, jak se pohybovat ve světelném kuželu projektoru nebo jak jednoduše zapojit posluchače do prezentace?

Pomůžeme vám, i pokud potřebujete lépe zvládnout jen některé části software RMeasiteach Next Generation, TB Comenius, MyScriptStylus nebo hlasovacího systému TB Voting?

V těchto i dalších případech mě neváhejte kontaktovat nejlépe e-mailem nebo telefonicky s vaší představou či idejemi a školení Vám připravím přímo na zakázku dle vašich potřeb.

Jsme tu pro vás i pokud potřebujete povýšit používání interaktivní tabule TRIUMPH BOARD na úroveň, při které to pro vás bude intuitivní a zábavné a chcete se soustředit jen na prezentaci a posluchače.

Co říkají o našich školeních účastníci si přečtěte v sekci reference.