Vhodný software pro interaktivní výuku

V této sekci naleznete informace o softwaru pro interaktivní výuku (interaktivní tabule a projektory, hlasování, testování a zkoušení atd.), který používám pro svá školení a který se pro výuku dětí i dospělých studentů maximálně hodí.

RMeasiteach Next Generation - je nejlepší, na značce interaktivní tabule nezávislý, výukový a vzdělávací software ve své třídě s textovými, jazykovými, mluvenými a numerickými nástroji, bankou multimédií (přes 2.500 položek včetně obrázků, videí, audia, atd.), 44 miniaplikacemi, speciálními efekty, obsahem a více než 7500 lekcemi a aktivitami v mnoha jazycích. RMeasitech nabízí uživatelské rozhraní v 25 jazycích a zdroje i DUMy v českém jazyce. Zdarma existuje ve verzi Easiteach Lite.

Testovací program ALFTestovací program ALF je vynikajícím nástrojem pro testování vědomostí hravou a zajímavou formou, který vám ušetří čas díky automatickému vyhodnocení dosažených výsledků a jednoduché tvorbě testů. Program je dostupný v několika jazycích, existuje databáze hotových testů a díky On-line testování můžete snadno zadávat různým studentům rozdílné testy.

Vyzkoušet si můžete licenci ALF-START nebo Zkušební verzi – obojí ZDARMA.

TB Comenius - podrobnější popisTB Comenius - k maximalizaci možností interakce je ke všem tabulím TRIUMPHBoard dodávána aplikace TB Comenius. Ta obsahuje nástroje a funkce navržené k posílení průběhu výuky s využitím aplikací systému Microsoft Office.

MyScript Stylus- nejlepší software ve své třídě pro rozpoznávání rukopisu a jeho převod. Velice silný zvláště při použití na interaktivní tabuli nebo s interaktivním projektorem. Při zápisu i složitých matematických výrazů rovnou počítá jejich výsledek! Jednoduše zvládá českou diakritiku.

TB Voting zdarma ke staženíTB Voting - software v českém jazyce, který je používán společně s hlasovacím systémem TriumphBoard Voting. Umožňuje rychlou tvorbu hlasovacích snímků, testování, okamžité zpracování výsledků a jejich archivaci pro dlouhodobé statistiky a hodnocení žáků či posluchačů.