Roboti ve výuce (vláčky, ozoboti, Blue-boti atd.)

Roboti ve výuce ZŠ i MŠ vás nebudou zatěžovat programováním, jde to i bez jeho znalostí. Naučíme vás to hravou formou a jednoduše. Ukážeme vám praktické aktivity s dětmi v MŠ, na 1. i 2. stupni ZŠ, které využijete v libovolném předmětu a jakémkoliv tématu (návštěva ZOO, matematika, ČJ, zeměpis i chemie).

Používáme více robotických hraček nicméně nejvíce se nám osvědčil vláček Intelino, školní sada ozobotů, Bee-boti a Blue-boti.

ozobot ve výuceŠkolení robohraček máme pro úplné začátečníky i mírně pokročilé, aby si každý pedagog nebo škola mohla vybrat dle svých zkušeností. Školení jsou v délce 4 nebo 8 hodin a postupně se zvyšuje množství znalostí. Důraz klademe na praktické procvičení veškerých aktivit.
Každé školení přizpůsobujeme na míru vašim konkrétním podmínkám i znalostem.

Jednotlivá školení na robotické hračky, se kterými vás naučíme pracovat a to během 4 nebo 8 hodin jsou:

• školení “Robotické vláčky ve škole” – určené spíše pro MŠ a 1. stupeň ZŠ, ale i pro fyziku na 2. stupni ZŠ.
  • Školení “Ozoboti ve škole” – pro všechny stupně škol a předměty.
  • Školení “Robotické hračky ve škole” - pro všechny stupně škol a předměty.
  • Školení “Robotika ve škole pro všechny – přehledný úvod” - pro všechny stupně škol a předměty.
  • Školení “Robotika ve škole pro všechny – začátečníci” - pro všechny stupně škol a předměty.

robotický vláček ve výuceNaše certifikovaná školení vás zbaví obavy z robotiky ve škole. Ukážeme vám práci individuální, ve dvojicích i skupinovou. Získáte přehled o výukových možnostech, ale i o tom, jak zapojit zábavu do svého předmětu.
Pokud nenaleznete odpovědi na vaše otázky na našem webu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Možná se budete divit, že používání ozobotů, vláčků Intelino, Blue-botů či berušek i jiných technických hraček pro výuku je jednoduché, když víte jak na to.
Co říkají o našich školeních účastníci si můžete přečíst v sekci reference ze škol.

Robotické hračky Intelino a Ozobot v regionu Středního Polabí zapůjčujeme dokonce školám ZDARMA na 14 dní k vyzkoušení. Následně poradíme a případně i zajistíme škole výukové pomůcky, které si vybrala.