On-line testování programu ALF

Potřebujete otestovat více studentů v jediném okamžiku? Chcete různým žákům přiřadit různě složité testy nebo dokonce testy z jiných předmětů a neztrácet přitom čas se zadáváním a vyhodnocováním? Pak využijte on-line testování.

Naučte se efektivně testovat vaše studenty s programem ALF a zeptejte se na školení přímo u vás na škole či ve firmě.

Pokud si školení objednáte spolu s licencí programu ALF, získáte 10% slevu na školení.

Připravili jsme pro vás rozhraní, ve kterém budete moci snadno a rychle přidělovat testy a dokumenty k prostudování žákům a získat okamžitě zpětnou vazbu o jejich řešení. Učitel může přiřadit žákům již hotové testy z databáze nebo vložit své vlastní.

Ovládání je zjednodušené na maximum, takže práci v online testování zvládne každý. V následujícím videu si můžete prohlédnout systém práce v online testování a přesvědčit se o jeho snadnosti a rychlosti:

Nabízíme vám nyní jedinečnou možnost odzkoušet si toto online testování ve zkušebním provozu do konce školního roku. Využijte tuto nabídku, která je nyní zcela ZDARMA a která už v příštím školním roce nebude k dispozici!

Navíc získáte i přístup do databáze již existujících testů, které si můžete stáhnout a užívat na vašich hodinách!

Jestli chcete získat zkušební přístup, postupujte následovně:

Pokud nejste dosud zaregistrováni v databázi testů, vyplňte požadované údaje ve formuláři (může vyplnit libovolný učitel školy).

Pokud již jste zaregistrováni, přihlaste se na stránku testování kliknutím na odkaz Online testování a vyberte si administrátora, který bude odpovědný za aktivaci online testování na vaší škole. Zvolenému administrátorovi zašleme všechny další instrukce.

On-line testování žáků v programu ALF

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na emailové adrese michal.spitalnik@interaktivniskoleni.cz nebo využijte naší On-line poradny ZDARMA a odešlete nám dotaz.

Testovací sw ALF - ikona

Vstup do on-line testování.