Testování žáků a hlasování

Při opakování učiva, testování žáků či ověřování jejich znalostí nemusí učitel trávit příliš svého drahocenného času, pokud využije služeb některého z dostupných programů. Ušetřený čas může věnovat přípravě na další hodiny nebo načerpání vydaných sil z minulé výuky.

Můžete použít Google nebo Microsoft Formuláře, Kahoot! nebo Socrative nebo sofistikovaný testovací program ALF pro celou školu. Od nás získáte kompletní poradenství – který program je pro vaši školu nejvhodnější, jaká licence vám dostačuje, naučíme vás s ním pracovat a vše u nás můžete objednat najednou a se slevou.

Testování žáků a hlasování

Programy jsou vhodné pro testování či opakování učiva na PC nebo notebooku. Pokud vás zajímá i testování žáků na tabletech, pak Vám doporučujeme sekci Tablety ve výuce, případně nás neváhejte s konkrétními otázkami kontaktovat e-mailem.

Programy se jednoduše ovládají, skoro každý má již připravená témata a testovací sady (zde dominuje Interaktivní testovací program ALF), které je možné okamžitě použít nebo si je upravit k obrazu svému a výukovému cíli, který si stanovil. Velice vhodná pro pravidelné opakování učiva jako jsou slovíčka, chemické značky prvků apod. je aplikace Online procvičování DRILL & SKILL.

Ověření získaných znalostí můžete opakovat v libovolném časovém horizontu a výsledky srovnávat v měsících, čtvrtletích nebo pololetích. Získáte tak přehled o tom, která látka zůstala v dlouhodobější paměti žáka a kterou je vhodné před závěrečným zkoušením studentů ještě zopakovat.

Protože programů je více, vybrali jsme za vás ty, které nám při testování vycházely jako nejjednodušší na použití žákem i učitelem, mají dostatečnou zásobu již hotových testů nebo zadání, případně jsou s ohledem na cenu a výkon ty nejvýhodnější pro školu (Hot Potatoes, který je zdarma).

Všechny vybrané programy si u nás můžete nejen zakoupit v různých verzích, ale připravili jsme pro vás i kvalitní certifikovaná i necertifikovaná školení pro jejich zvládnutí. Pokud si u nás zakoupíte program, získáte naše školení s 10%ní slevou. Na školení vás naučíme s programem pracovat co nejefektivněji a vy nemusíte nic studovat z nepřehledných manuálů nebo tápat mezi volbami.

Jednotlivá školení pro testování žáků, hlasování a opakování učiva:

Školení na Interaktivní testování s programem ALF.

Školení pro hlasovací systém společnosti TriumphBoard – TB Voting.

Školení pro Opakování učiva – Drill & Skill.

Školení pro Snadnou přípravu testů v aplikaci Hot Potatoes, Kahoot!, Socrative atd.

Co říkají o našich školeních účastníci si můžete přečíst v sekci reference ze škol.