Přehled licencí programu ALF

Licencí programu ALF je více verzí, aby si každý mohl vybrat a každá z nich je automaticky MULTILICENCE = je bez omezení pro všechny učitele na vaší škole.

Protože si myslíme, že je výhodné si tvorbu testů vyzkoušet předem, nabízíme vám časově neomezenou testovací licenci programu ALF-START naprosto ZDARMA ke stažení. Součástí této licence možnost tvorby nejpoužívanějšího typu úloh – výběr jedné odpovědi (a, b, c, d …).

Každá licence programu je časově neomezená, takže už neplatíte nic navíc! Stejně tak jsou bezplatné i aktualizace programu!

Pokud máte počítače na škole propojené v síti, program Alf není nutné instalovat na žákovských počítačích. Využijte síťovou vlastnost programu Alf a nainstalujte ho jen na serveru a na žákovských počítačích už vložíte pouze odkaz na program.

Má-li Vaše škola zájem o zakoupení multilicence programu Alf, vyplňte prosím následující údaje. Po jejich odeslaní Vám do dvou pracovních dnů zašleme fakturu, po uhrazení které Vám zašleme registrační klíč k plné verzi.

Přehled licencí testovacího programu ALF:

START BASIC GOLD
Výběr jedné odpovědi