Školení na míru

Pokud vám žádné z certifikovaných či necertifikovaných školení nevyhovuje, vytvoříme pro vaši školu na zakázku školení přesně dle vašich požadavků.

Chcete si procvičit jen některé části software RMeasiteach Next Generation, TB Comenius, MyScriptStylus nebo hlasovacího systému TB Voting?

Chcete si zjednodušit hledání, používání a úpravu již předpřipravených miniaplikací nebo DUMů jiných učitelů?

Potřebujete povýšit používání interaktivní tabule TRIUMPH BOARD nebo hlasovacího systému TB Voting na úroveň, při které to pro vás bude intuitivní a zábavné a soustředit se chcete jen na výuku a žáky?

V tom případě mě neváhejte kontaktovat nejlépe e-mailem nebo telefonicky s vaší představou či idejemi a školení Vám připravím přímo na míru.

Co říkají o našich školeních účastníci si přečtěte v sekci reference.