ZŠ a MŠ Podolí

zsms-podoli

“Toto školení mohu všem školám vřele doporučit i s ohledem na znalosti a zkušenosti pana Špitálníka.”

Mgr. Jana Pytelová, ředitelka školy

Celý text reference ze základní školy a mateřské školy Podolí.

Dobrý den.

Děkuji za pěkný seminář „Výuka na interaktivní tabuli s RM Easiteach – pedagog začátečník“ o využití interaktivní tabule TRIUMPH Board ve výuce. Velikou výhodou bylo jeho uspořádání po vyučování přímo na naší škole. Bez problémů se tak mohl zúčastnit kompletní pedagogický kolektiv, odpadl problém s dojížděním do školicího střediska, zástupem ve výuce apod.

Celý seminář se odehrával v příjemném duchu. Lektor dokázal povzbudit k činnosti s interaktivní tabulí i nesmělejší kolegyně, které tak překonaly počáteční obavy z neznámého technického vybavení. Věřím, že seminář bude pro naši školu velikým přínosem, protože jsme se seznámili se základy práce se softwarem RMeasiteach Next Generation a viděli také bohaté možnosti pro pokročilejší využití tabule.

Náplň semináře i přístup lektora zcela naplnily má očekávání. Jsou velkým předpokladem k efektivnímu využití této nové didaktické pomůcky na naší škole. Bez základních znalostí zprostředkovaných vstřícným lektorem bychom se jen s obtížemi „svépomocí“ seznamovali s funkcemi, které tabule a program Easiteach nabízí.

V Podolí dne 18. 9. 2012                                              Mgr. Jana Pytelová, ředitelka školy

Originál reference