O nás

Pokud chcete vědět více o mně, mé dosavadní práci, ve kterých společnostech jsem byl zaměstnán či jsem pro ně pracoval (např. AV MEDIA, ABRA software, Control One, Speedylamps.CZ, Systematic Care Services, Škoda Auto, Acomware či jiné) a co jsem to vlastně vystudoval, doporučuji Vám můj profil na LinkedIn, který najdete na adrese www.linkedin.com/in/michalspitalnik.
prohlédněte si můj profil na LinkedIn

Certifikace a kvalifikace

Jsem školicí zařízení akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy č.j.: MŠMT 9871/2021-25 ze dne 20. 3. 2012

Jsem certifikovaným MASTER lektorem společnosti TRIUMPH Board, což je přední český výrobce interaktivních tabulí a další prezentační techniky jako hlasování, vizualizérů atd.

Školím již od roku 1997, kdy jsem začínal s programy MS Office (Word, Excel, PowerPoint). Následně jsem pokračoval s marketingovými tématy, prezentačními dovednostmi a tématy z oblasti audio-vizuální techniky do které patří i interaktivní tabule včetně software, hlasování a vystupování před publikem.

Pravidelně se zúčastňuji školení dalších subjektů pro získávání větší kvalifikace a rozšiřování vědomostí i v jiných oborech hlavně technických, prezentátorských, marketingových a dalších.

Ing. Michal Špitálník