Jak správně prezentovat I.

Jste obchodník, marketér, lektor nebo občas prezentujete? Pak byste měli vědět, jak správně vystupovat před publikem, co na posluchače dobře působí, jaké drobnosti musíte ve svém stylu potlačit a které audiovizuální pomocníky můžete používat.

Pokud vystupujete na poradách, jednáních, prezentacích nebo workshopech, toto školení se vám bude velice hodit, neboť je zaměřeno na praktické procvičování vašich prezentací a vašeho vystupování. Rozebereme společně váš prezentátorský styl a případně vám poradíme, v kterých místech a jak je rozumné jej zlepšit. Ze školení následně získá každý účastník video se svými vystoupeními.

Toto školení je koncipováno jako hodně volné. To znamená, že obsah lze přizpůsobit plně Vašim potřebám, prezentačním aktivitám i používané technice.

• správný pohyb před posluchači
  • optimální gestikulace
  • jak hlídat “řeč těla”
  • srozumitelný slovní projev
  • jednoduché zapojení posluchačů
  • pomocníci z řad audiovizuální techniky

Cílem tohoto workshopu je naučit účastníka správnému vystupování před libovolným obecenstvem.

Naučíte se hlídat si svoji řeč těla a naopak dávat pozor na řeč těla posluchačů. Povíme si něco o trémě i jaké jsou možné způsoby jejího překonávání. Ve finále se naučíte zapojovat posluchače do vaší prezentace. Cvičení probíhají na vaší prezentaci a zpětná vazba je hlavním motorem tohoto tréninku.

• cena školení je 2.990,- Kč bez DPH za osobu
  • školení je určeno převážně firmám
  • školení lze přizpůsobit konkrétním požadavkům na obsah
  • školení probíhá v místě zákazníka nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 6 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • počet účastníků 1-5 (nebo dle dohody)
  • v případě skupiny nad 4 účastníky je cena individuální

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 8,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si můžete objednat v našem e-shopu – Jak správně prezentovat I.

Co říkají o našich školeních účastníci si přečtěte v sekci reference.