Tablety ve výuce

Tablety Android, iPad nebo Windows ve výuce vám pomohou přilákat pozornost žáků a individualizovat výuku. Na našich školeních se naučíte správnou metodiku zapojení tabletů a jiných dotykových prvků ať již s Windows, Android nebo iOS (iPady a iPhone) systémem. Tablety nejsou všemocné, ale pomohou vám ušetřit čas, práci i síly, které můžete věnovat žákům, kteří to více potřebují. Výuka s nimi je pro učitele jednodušší a pro žáky zábavnější, i když podle nás knihu, tužku a sešit nenahradí. Pouze je doplní.

Vaše škola nemusí být zapojená v žádném projektu, jako je výzva 51. Stačí, když získáte pár tabletů formou sponzorského daru a můžete jejich výhody pro výuku hned používat. My vám poradíme, i pokud nákup tabletů zatím jen zvažujete. Zeptejte se nás v naší poradně ZDARMA. Můžeme vám také přivézt ukázat všechny tři systémy ať si je vyzkoušíte.tablety ve výuce

Nezáleží na tom, jestli je tablet od firmy Apple (iPad), nebo jiné značky s operačním systémem ať již Android nebo Windows. Na našem školení se vždy dozvíte výhody i nevýhody, protože jedině tak je můžete využívat co nejlépe. A každá platforma své nevýhody má. Navíc každému člověku je bližší něco jiného.

Seznam školení s tablety:

Úvodní školení – Použití tabletů v hodině i ve volném čase

Volný cyklus 4 školení:

1. Základy používání tabletů ve výuce
  2. Rozšířené používání tabletů ve výuce
  3. Používání internetu a DUM na tabletu ve výuce
  4. Výukové aplikace pro tablety

Naše certifikovaná školení vás zbaví obavy z dotykových zařízení. Ukážeme vám práci individuální, ve dvojicích i skupinovou a to s libovolným tabletem. Získáte přehled o výukových aplikacích, ale i o tom, jak zapojit on-line úložiště (tzv. Cloud) do práce ve třídě. Ukážeme vám i testování žáků a jak si ulehčit výuku a používat již své hotové přípravy. Existuje mnoho dostupných aplikací a souborů, které vám pomohou právě ve vašem předmětu, ať již učíte matematiku, fyziku, jazyk, přírodní vědy, občanskou nebo hudební výuku atd. Tablety naleznou využití v mateřské, základní, střední na vysoké škole.

Známe mnoho interaktivních technologií, projektory, tabule i tablety. Proč by tedy vaše škola a vaši učitelé neměli používat to, co jsme naučili učitele jinde? Vyberte si to nejvhodnější z našich školení.

Jednotlivá školení na tablety, se kterými vás naučíme pracovat:

• Školení pro tablety se systémem Android.
  • Školení pro tablety s Windows.
  • Školení pro tablety od Apple (iPad či iPhone).

Školení jsou koncipovaná pro úplné začátečníky i pro pokročilé, kteří již s tabletem umí. Každé z nich přizpůsobujeme na míru vašim konkrétním podmínkám.

Pokud nenaleznete odpovědi na vaše otázky na našem webu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Možná se budete divit, že používání tabletů pro výuku je jednoduché, když víte jak na to.

Co říkají o našich školeních účastníci si můžete přečíst v sekci reference ze škol.