Alfíček pro MŠ on-line

V prohlížeči na webu www.Alficek.cz spustitelný program s interaktivními úlohami a hrami pro mateřské školy. Naleznete zde pestrou sadu více než 4000 úloh a cvičení ze 60 oblastí.

Chcete ve vaší škole vyzkoušet ZDARMA na 14 dní plnou verzi AlfBooku (pro ZŠ) a Alfíčka (pro MŠ) – napište mi na e-mail michal.spitalnik (zavináč)interaktivniskoleni.cz.

Alfíček
Nepřehlédněte - testovací program ALF GoldAlfBook pro ZŠ a SŠ a Afíček pro MŠ můžete objednávat v tomto formuláři nebo přímo na e-mailu michal.spitalnik (zavináč)interaktivniskoleni.cz.

Úlohy jsou rozdělené do pěti základních kategorií:

1. Interaktivní cvičení
  2. slovní zásoba Český jazyk
  3. slovní zásoba Anglický jazyk
  4. slovní zásoba Německý jazyk
  5. slovní zásoba Ruský jazyk

Alfíček - tabletÚlohy jsou ozvučené a děti si tak mohou hrát i bez neustálé přítomnosti rodičů.

Funkční na všech počítačích (Win i Apple) a lze používat i na tabletech a chytrých telefonech.

Pro plný vstup do úloh na webu www.Alficek.cz stačí zadat do pole přihlášení kód: „ucimesedoma“ (bez uvozovek).

Pokud chcete zakoupit plný přístup pro celou vaší školu, pak nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky.