Interaktivní tabule a projektory

Od dob, kdy jsme na trhu v ČR pomáhali zavádět první tabule SmartBoard uběhlo více než 20 let. Známe skoro všechny značky tabulí a projektorů a víme, v čem jsou lepší a v čem pokulhávají. Nejen, že vám tu nejvhodnější značku pro vás pomůžeme vybrat (jsme nezávislí na značce či prodejci), ale vytvoříme pro vás školení přímo na míru, pokud si z našich certifikovaných nebo necertifikovaných kurzů nevyberete.

Interaktivních tabulí i projektorů na trhu je hodně a různých značek. Všechny mají velice podobné vlastnosti i ovládání a pomohou vám s tím samým – zapojením žáků do výuky. Nepotřebujete k tomu ani autorský software, protože nejvíce hotových výukových materiálů (DUM) okamžitě k dispozici je v PowerPointu a Wordu. Nepodléhejte proto tlaku značkových prodejců a ptejte se po srovnatelných tabulích s o třetinu menší cenou nebo po kvalitním interaktivním projektoru např. Epson, který dokáže prakticky totéž jako tabule a to včetně oboustranné komunikace s tablety ve třídě. V jiné části webu se dočtete více o školeních na Použití tabletů ve výuce (pro všechny platformy – Android, Windows i Apple).

Naše školení pro libovolnou interaktivní tabuli nebo projektor vychází z potřeb učitelů, jejich praxe a toho, co jim skutečně pomůže. Dbáme vždy o konkrétní metodiku nastavenou na situaci vybrané školy, její programové vybavení a aprobaci jejich učitelů. Přizpůsobíme se obsahem mateřským, základním, středním i vysokým školám v tématech, na kterých se školíte. Vše s vámi před školením podrobně probereme a celá školení upravíme na míru.

Známe tabule a projektory značek: SmartBoard, TriumphBoard, ARiT, Como, Eno, ActiveBoard/Promethean, StarBoard (Mitsubishi), Acer, BenQ, Dell, Proxima, Panasonic, Nec, Sanyo, Epson a mnoho dalších. Jsou to sice různé značky, ale systém použití je stejný, jen software je odlišný.

Jednotlivá školení pro tabule a programy, se kterými vás naučíme pracovat:

1. Školení pro nejznámější tabuli SmartBoard a autorský software SmartNotebook.
  2. Školení pro kvalitní tabuli ARiT.
  3. Školení na používání české tabule TriumphBoard.
  4. Školení pro ENO – uživatelsky jednoduchou interaktivní tabuli.
  5. Školení na RMeasiteach – autorský program pro jakoukoliv značku tabule.
  6. Školení na další značky tabulí – Qomo, ActiveBoard/Promethean, Clasus, atd.
  7. Školení pro používání interaktivních projektorů – např. Epson, BenQ, Sanyo, Dell, Acer a jiné.

Pokud nenaleznete odpovědi na vaše otázky na našem webu, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Možná se budete divit, jak je řešení vaší potřeby blízké a jednoduché i za nízkých nákladů.

Co říkají o našich školeních účastníci (vaši kolegové učitelé) si můžete přečíst v sekci reference ze škol.