ZŠ a MŠ Rokytnice okres Přerov

zsms-podoli

“V rámci semináře získaly pedagogické pracovnice poznatky, které budou aplikovat ve vyučovacím procesu s cílem zvýšit dynamiku, originalitu, názornost a interaktivitu mezi pedagogem a žákem.”

Mgr. Hana Foltasová, ředitelka školy

Celý text reference ze ZŠ a MŠ Rokytnice, okres Přerov.

Dobrý den.

Dne 20. 2. 2013 se naše škola zúčastnila semináře „Výuka na interaktivní tabuli s RM Easiteach – pedagog začátečník + pokročilý“ certifikovaného v systému DVPP. Tento seminář se konal ve spolupráci se ZŠ a MŠ Prosenice a byl financován z prostředků EU Peníze do škol.

Semináře se zúčastnilo celkem 5 pedagogických pracovnic z naší školy.

Seminář byl z našeho pohledu přínosný, splnil naše očekávání. Atmosféra semináře byla příjemná, efektivita vynaloženého času byla optimální. Lektor byl vstřícný a dokázal pohotově reagovat na naše dotazy. Oceňujeme možnost vyzkoušet si probíraný program prakticky.

V rámci tohoto hodnocení si dovolíme připomínku týkající se tištěného manuálu k software, který bohužel nebyl součástí dodávky tabule a musely jsme si jej samy vytisknout přímo z RMeasiteach.

Mgr. Hana Foltasová, ředitelka školy

Originál reference