Rodiče (nebo učitelé) – nechte děti učit se zdarma v aplikacích pro ZŠ a MŠ

ALF Book pro základní školy, Alfíček pro mateřské školy a MozaWeb pro všechny.

MozaWeb - domácí vzděláváníUž jste dostatečně unavení, protože děláte domácí učitele svým dětem třetí týden? Dejte si sklenku a svým dětem dovolte o chvíli více času strávit s AlfBookem platí pro školáky ze ZŠ, Alfíčkem pro ty nejmenší z MŠ a MozaWebem pro všechny. Navíc je jedno, jestli jste rodiče, učitelé nebo žáci.

Jednoduché sady interaktivních úloh a testů z různých oblastí a předmětů. Vše je nachystané učiteli, správné odpovědi jsou obodovány, úkolů jsou tisícovky a s heslem „ucimesedoma“ (AlfBook a Alfíček) máte všechno po dobu platnosti domácí výuky k dispozici zdarma.Alfbook pro základní školy

Testy se sami vyhodnotí a pouhým PrtSc (print screenem obrazovky) můžou děti své úspěchy sdílet s učiteli nebo kýmkoliv jiným.

AlfBook on-line pro ZŠ - více než 20 000 interaktivních cvičení ve 12 pestrých typech úloh řazených dle předmětů.

Alfíček pro MŠ on-line - více než 4.000 interaktivních úloh a her, které jsou ozvučené pro práci dětí bez dohledu.Alfíček

MozaWeb1200 3D animací, 1150 poutavých videí, 120 zajímavých aplikací zdarma určených na rozvoj schopností, procvičování a experimentování žáků po zřízení bezplatného účtu.