Seminář: Tradiční vánoční zvyky netradičně aneb nebojte se moderních interaktivních technologií.

Zveme Vás na speciální vánoční seminář, který pořádáme v rámci veletrhu „Vše pro školy & školky“ ve spolupráci s MultiBoardem Prestigio.

Přijďte na seminář Tradiční vánoční zvyky netradičněBěhem semináře si budeme hrát s interaktivní technikou, výukovým softwarem Barevné kamínky (nejen s ním), podíváme se, jak vánoční zvyky přiblížit dětem i v době Facebooku a dáme si také výborné cukroví. Pokud máte notebook, tablet nebo telefon, vezměte si je s sebou, třeba je použijeme. Hlavně si přineste dobrou náladu a ochotu se bavit. Pro děti je to příprava na život a pro učitele relax (někdy ;-) ). Vaše děti budou vaši školku či školu milovat ještě více než dnes.

Kdy: 10. listopadu 2016 od 13 hodin

Kde: v kongresovém centru pražského Hotelu Olympik

Seminář je certifikován v rámci DVPP a každý účastník obdrží certifikát.

V.I.P vstupenku zdarma naleznete ke stažení na tomto odkazu, je platná po registraci na www.vseproskolyaskolky.cz a opravňuje Vás k účasti:

• na veletržní části akce
  • na odborných přednáškách
  • při losování tomboly, kde na Vás čekají desítky cen

Všechny další informace a podrobnosti o veletrhu získáte na www.vseproskolyaskolky.cz.