Šablony III – technologie do škol

Pomocí Šablony III se školy stejně jako v Šablonách II mohou dostat mimo jiné k dalším financím pro pořízení technologií do škol a vyškolení pedagogů v práci s nimi. Týká se MŠ a ZŠ po celé republice (přesněji na konci textu).

Protože je možné v rámci šablon získat techniku různé kvality, pomáhám školám vybrat to nejlepší, co mohou získat a co jim pomůže učit své žáky jednoduše, elegantně a bez starostí o techniku. Doporučuji věnovat se velkým firmám, které si vytvořili balíčky tak, aby v nich bylo hodně nepotřebných věcí, ale školy měly pocit „co vše dostanou“.

Co dělá „vizuálně“ nabídku tak výhodnou po ekonomické stránce:

1. například licence programů, které jsou již dávnou součástí ceny tabletu či počítače nebo je výrobce ke své značce dává v ceně „0 Kč“
  2. Licence programů, které jsou v nabídce vysoko nadhodnoceny a které ani nevyužijete
  3. Různé návštěvy odborníků na vaší škole uvedené ve vyšších cenách
  4. Rozšíření o různé materiály, které nepotřebujete
  5. Prodloužené záruky (které jsou často standardem při dodávce přímo od značky) – nezapomeňte, že se na pád zařízení ze stolu či z ruky záruka nevztahuje a další.

Nepochybuji, že existují školy i učitelé, kteří chtějí jednoduchost a balíčky jim vyhovují. Pokud však chcete jít svojí cestou a vybrat si jen to potřebné, nezbývá vám nic jiného než tomu věnovat mnoho času a úsilí a vše si poskládat. S tím vám ale rád pomohu.

S čím školám (ředitelům či ICT koordinátorům) pomáhám a v čem moji spolupráci nejen u Šablon oceňují:

1. nadefinujeme spolu potřebnou techniku
  2. oslovím dodavatele a srovnáme jejich nabídky
  3. vybereme optimální variantu
  4. já ohlídám kvalitní instalaci
  5. vyškolím pedagogický sbor v rámci DVPP
  6. přijdu do výuky jako odborník
  7. pomohu s projektovým dnem a využitím zakoupených zařízení
  8. i nadále stojím svým školám po boku a pomáhám jim s ICT

Zeptejte se mě, jak pomohu vaší škole na čísle 604 500 150 nebo e-mailu michal.spitalnik(zavináč)interaktivniskoleni.cz

Vždyť učitelé mají „jen“ učit děti či žáky, a ne se zabývat technikou jako jsou interaktivní tabule, notebooky a PC, tablety atd.

Výzva pro pražské školy.

Výzva pro mimopražské školy.
Šablony III pro školy