Vypsané webináře – březen a duben 2021

Termíny a témata webinářů k šablonám – vzdálená výuka – pro březen a duben 2021.

Přihlásit se můžete přímo na této stránce společnosti Infra ve spodní části.

Jedná se webináře zaměřené na distanční a vzdálenou výuku, používání většinou bezplatných aplikací, zjednodušení práce i komunikace a ušetření učitelského času s přípravou / zadáváním / výběrem / hodnocením studentských prací a další.

• 9.3.2021:  Zábavná výuka s technikou – aplikace zdarma pro vzdálenou výuku.
  • 16.3.2021: Použití cloudových služeb v hodině i ve volném čase – zaměřeno na MS Teams/Office 365.
  • 23.3.2021: Testování žáků a hlasování – ale i domácí úkoly, automatické opakování a šetření času a námahy učitelů.
  • 30.3.2021: Použití cloudových služeb v hodině i ve volném čase – zaměřeno na Google Workspace
  • 6.4.2021: MS PowerPoint pro učitele – ale nejen on i on-line aplikace, základní nástroje pro sdílení informací ve výuce
  • 13.4.2021: Cloudové služby ve škole – nejen ve vztahu k žákovi, ale i zaměstnancům a rodičům

Nové termíny otevřených webinářů pro jednotlivé učitele ze škol jsem vypsal ve spolupráci se společností Infra a můžete se na ně přihlásit přímo na této stránce Infra ve spodní části.
distanční výuka