Jak používat internet – pedagog začátečník

Školení je akreditováno MŠMT ČR v systému DVPP, č.j. MSMT-11 963/2013-201-242

• Technické možnosti připojení.
  • Základní pojmy.
  • Vyhledávání na internetu.
  • Zdroje pro výuku.
  • Autorská práva ve výuce.

Po absolvování kurzu bude účastník znát metodiku používání internetu a základní funkcionalitu prohlížečů. Bude umět vyhledat libovolné podklady pro výuku a zapracování do svých DUM. To vše s ohledem na základní pravidla autorského zákona.

Dalším cílem je naučit se využívat a hledat audiovizuální ukázky a další multimediální zdroje, které jsou na internetu k dispozici pro přípravu jednoduchého, ale poutavého DUM. Libovolné podklady se účastník naučí také ukládat a opakovaně používat.

Během kurzu je dán důraz na praktické procvičení všech probíraných voleb přímo u PC, které má k dispozici každý účastník.

• cena školení je dohodou
  • školení probíhá na vaší škole nebo předem domluveném místě
  • doba trvání cca 4 hodiny (po dohodě lze upravit)
  • cena platí pro skupinu do 12 účastníků, každý další 850,- bez DPH / osobu
  • počet účastníků optimálně 10-12, maximálně 20 (nebo dle dohody s přizpůsobením ceny)

Pozn.: Doprava školitele bude účtována zvlášť 4,- Kč bez DPH / km z Prahy a zpět.

Školení si budete brzo moci objednat v našem e-shopu, zatím pouze e-mailem nebo telefonicky.

Co říkají o našich školeních účastníci, si přečtěte v sekci reference ze škol.